Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egessegugyi kaparas utan a...

Agica27 kérdése:

Egessegugyi kaparas utan a korhazban bennem maradt egy tampon. Volt valakinek hasonlo? A tobbi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos a 8. het kornyeken nem volt szivhang igy megmutottek es kivettek. Tegnap este eszre vettem hogy valami van odabent. Elmentem ma a korhazba ahol kivettek es letagadtak mindent. Beszeltem egy apolonovel aki azt mondja hogy szoktak felrakni fertotlenitos tampont ami ki szokott esni es biztos az volt bent?De akkor mert nem mondtak ha nem esik ki akkor menjek vissza vagy mert tagadta le az orvos az egeszet?
2013. ápr. 16. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A tampont a hazaút előtt ki szokták venni,nem hagyják benn! Ilyet elfelejteni..Magyar egészségügy..
2013. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat en is ezt mondtam. Magyarorszag!!! En azt se tudtam hogy fent van az a tampon. Es hogy kiveszi es szemrebbenes nelkul letagadja....!
2013. ápr. 16. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után maradt benn. Én 4 hét múlva vettem észre, amikor nézegettem magam alul tükörrel, hogy valami nem odavaló van a hüvelybemenetnél és akkor szépen kihúztam egy orvosi tampont.

Én meg se említettem nekik úgyse hiszem, hogy akár elnézést is kértek volna a dologért.

2013. ápr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azt akartam hogy elnezest kerjenek hanem ismerjek el a hibat es mi van ha valami fertozest kepok? Babat szeretnenk amint lehet ujra probalkozunk es nem jonne jol es fertozes vagy gyulladas.
2013. ápr. 16. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért szépen megmondtam volna a magamét az orvosnak.
2013. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!