Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek hány testvéretek van...

Nektek hány testvéretek van és mennyi a korkülönbség? Ehhez képest ti hány gyermeket szeretnétek vállalni? Jól kijöttök a testvéreitekkel?

Figyelt kérdés
Nekem 2 húgom van 14 és 15 év korkülönbséggel. (Féltestvéreim.) Nagyon szeretem őket, de én biztos nem így szeretném majd, kisebb korkülönbséggel szeretnék 2 gyereket.
2013. ápr. 17. 08:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Van egy húgom, akivel 2 év a korkülönbség és van egy öcsém is, akivel 6. Tehát hárman vagyunk. Páromnak egy bátyja van 2 év korkülönbséggel. Szerintem "elég" a két gyerek 2-3 év korkülönbséggel, de párom hármat akar. Az első már úton van, a tesókat meg majd meglátjuk... jönnek, amikor jönni akarnak :-)
2013. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Édes húgom 3 éveel fiatalabb nálam

Féltestvérem 8 évvel

Mostohaöcséim 1 és 4 évvel fiatalabbak

Van egy motohabátyám, de vele szinte soha nem találkoztam


Egy gyerekem van, valószínűleg nem is lesz testvére

2013. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mi négyen vagyunk testvérek. A legidősebb bátyám ő most lesz 30 éves én 25 , húgom 23 és az öcsém 19. Nekünk totál bejött nagyon jó volt így. Mondjuk egyedül még csak nekem van gyerekem egy 2 hónapos lányom. Nem tudom lesz-e még gyerekünk ez sok mindentől függ. De én se szeretnék nagy kor különbséget ha mégis vállalunk még. :)
2013. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

3-man vagyunk testvérek, nővérem 9 évvel, bátyám 2 évvel idősebb nálam. Nővéremmel sokszor veszekszünk, de ez az ő természetéből adódik, anyukám első házasságából született, tehát féltestvérem. Elég önző, hisztis, idegileg meg nagyon labilis. Bátyámmal nagyon jóban vagyok, őt nagyon szeretem (édestestvérem).

Nem tudom hány gyereket szeretnék, lehet csak 1-et, de ez nyilván nem csak rajtam múlik. Ahogy hozza a sors, az anyagi helyzet és mi egyéb. De én magam mindig is egy gyerekben gondolkodtam különben.

2013. ápr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
3an vagyunk csajok. én 23, hugaim 17 és 6 évesek. nagyon jòban vagyunk, nagyobbik hugommal mindent megtudunk beszelni, és állandóan hülyülünk egymással. a fiam 15 hònapos és szeretnénk tesòt de csak 2-3 év múlva.
2013. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi hárman voltunk, 3 év különbséggel, én vagyok a középső. Pont ezért nekem mindig is négy gyerek volt az álmom (utáltam középső lenni), kis korkülönbséggel. Így is lett, már megvannak mind a négyen, és a legkisebb-legnagyobb között csak 5 év van! :)
2013. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyke vagyok (a férjemnek egy nővére van aki másfél évvel idősebb nála). Két gyerekem van, 17 hónap korkülönbséggel születtek, most 4,5 és 3 évesek. Több babát az anyagiak miatt nem vállalunk...
2013. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Egy öcsém van, kereken 3 év van köztünk.

A gyerekeim szintén egy fiú és egy lány. Köztük is 3 év van.

Ideálisnak tartom így, bár majdhogynem véletlen a hasonlóság.

2013. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

3-an voltunk. Bátyám 20 évesen meghalt. Akkor én 16 voltam, a féltestvérünk pedig 5. Ennek már 9 éve.

Én 3 gyermeket szeretnék egy apától, 4-4 év korkülönbséggel. Másfél éves lányunk van.

2013. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy bátyám van, 2 és fél évvel idősebb tőlem. Nagyon jól kijövünk.

Két gyereket szeretnék, már van egy 4 éves lányom és 24 hetes terhes vagyok a második lánnyal.

2013. ápr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!