Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek hány testvéretek van...

Nektek hány testvéretek van és mennyi a korkülönbség? Ehhez képest ti hány gyermeket szeretnétek vállalni? Jól kijöttök a testvéreitekkel?

Figyelt kérdés
Nekem 2 húgom van 14 és 15 év korkülönbséggel. (Féltestvéreim.) Nagyon szeretem őket, de én biztos nem így szeretném majd, kisebb korkülönbséggel szeretnék 2 gyereket.
2013. ápr. 17. 08:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok és van egy 4 és fél évvel fiatalabb húgom. Mi nagyon jól kijövünk. Én 2 gyereket szeretnék.


A páromnak van egy 2 évvel idősebb húga és három 13 évvel fiatalabb féltestvére (hármasikrek - 1 lány, 2 fiú). A nővérével régebben jól kijött, de most már nagyon nem, de a kistesóit nagyon szereti. Ő 5 gyereket szeretne.:)


Így mindent összevetve megegyeztünk 3 gyerekben, bár ő úgy van vele, hogy utána majd meglátjuk, de én többet biztos nem fogok bevállalni.:)

2013. ápr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Nekem egy 20 éves bátyám van, én pedig 16 éves lány vagyok. Elég jó a kapcsolatunk, persze a viták megvannak mint minden testvérnél :)

Amúgy mindig is nagy családra vágytam legalább 3 gyerekkel :)

2013. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Egy öcsém van, három évvel fiatalabb nálam. Nagyon jól kijövünk egymással.

Két gyerekem van, véletlenül ugyanígy alakult: A kislányomnál 3 évvel fiatalabb az öccse. (Pontosan annyi éves voltam, mikor szültem őket, mint anyukám velünk.)

2013. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2 testvérem van.Édes testvéreim. Egy 27 éves öcsem és egy 20 éves húgom.Kapcsolatunk nagyon jó.Nekem meg van egy 4 éves lányom meg egy 2 hónapos fiam.
2015. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Van egy 5 ével nagyobb nõvèrem ( 20 éves) Én 15/L vagyok.Vele nagyon jó a kapcsolatom imádom.Van egy húgunk aki 6 éves. Õt is nagyon szeressük csak ketten egymásal több idõt tudunk töltetni és jobban is megértsuk egymást.
2015. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok : és nem fejeztem be.. 2 fiú gyereket szeretnék.
2015. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem egy nővérem van, 9 és fél évvel idősebb.

Két gyereket szeretnék, de nem szeretnék kis korkülönbséget. Kb 7 évet, akkor már önállóbb a gyerek. :)

2016. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ja és jóban vagyunk :)
2016. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!