Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjem szeretne nyáron...

A férjem szeretne nyáron kettesben nyaralni, én még korainak tartom. Ki engedjen?

Figyelt kérdés

A lányunk 1,5 éves múlt.

Szeret a nagyszülőkkel lenni, nem is akarom hogy soha ne aludjon ott, csak korainak tartom.

A baj, hogy nem alszik el nélkülünk. Mostanában próbáltuk hogy nagyi etet, fürdet, altat - altatásnál ordít, sír. 20-30 perc után odamentünk mi is, azonnal elaludt. Én így nem merem ott hagyni.

Ráadásul a nagyszülők úgy állnak hozzá, hogy erősödik a tüdeje, szóval órákig is hagynák sírni.


Férjem viszont nagyon menne, nehéz időszakon van/vagyunk túl.


Mit gondoltok?


2013. ápr. 22. 14:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
34%
Azért vagytok egy család, hogy ne kettesben menjetek nyaralni! Jézusom, ott birnátok hagyni? Természetes, hogy veletek megy, hiszen a gyereketek, ez nem egy tárgy, hogy bedobjuk a mamáékhoz, és ott elvan, más nem így gondolja, írjatok már!!!!
2013. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Azért nem pedofil gyerekgyilkosokra hagynánk....
2013. ápr. 22. 14:12
 3/38 anonim ***** válasza:
89%
a kora alapján már lehetne, de mivel a kislányototk még nem tart ott (nem alszik el nélkületeke, holott ez alapvető ahhoz, h nyugodt szívvel másnál hagyjátok éjszakára) én várnék még egy kicsit. mond meg a férjednek, h a közös nyaralásból legyen inkább őszi-téli wellness hétvége. addigra talán változik a helyzet, de ezt most még nagyon megsínylené a babátok
2013. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
45%

Az a baj,ha kiskorában nem alszik ott a nagyszülőknél,nem szokja meg,hogy nem vagytok mindig vele,később nagyon nehéz lesz ott hagyni!

Én megértem a férjedet,fontos hogy kettesben is legyetek!

2013. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
24%

Én egyet értek az első válaszolóval. Biztos nem mennék a gyerekeim nélkül nyaralni. Persze, kell kettesben lenni a szülőknek, de ismerem a Férjemet és magamat, egy perc nyugtunk nem lenne a gyerekek nélkül, minden gondolatunk náluk lenne. Ráadásul olyan jó látni a gyerekeket, ahogy örülnek az utazásnak, a szállásnak, az új helynek!

És igen, azért szültem őket, hogy mi neveljük fel és együtt legyünk, nem azért, hogy bármikor lepasszoljam, mikor terhünkre vannak.

2013. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
61%

És nemtudtok elmenni hármasban nyaralni?

Szoktam láttni, hogy az ilyen picik is úgy élvezik, nagyon aranyosak :-)

Én még 1,5 évesen nem hagynám, hogy ott aludjon. Lehet, hogy velem van a baj, de 1 éves koráig nem is hagynám egyedül csak az apjával. 3 éves korától aludhatna a nagyszülőknél. 1-3 éves kora között pedig maradhatna ott egyszer-kétszer amíg elmegyünk sétálni/ moziba/ vásárolni.....

2013. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
60%
Annyiban igazat adok az elsőnek, hogy ez szerintem még nagyon korai... később mondjuk egy év múlva már simán bevállalnám én is, de még nagyon picurka... és őszintén én nem is tudnám ott hagyni.. vagy vinném magammal vagy várnék még egy évet.
2013. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
52%
én nem hagynám magára.....szerintem korai ....
2013. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
81%

Mindenki le fog pontozni, vállalom. :)


Én otthagynám a babát a nagyszülőkre. Én a férjed véleményét osztom.

2013. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

A nyaralás 2 éjszaka lenne, úgy 60 km-re a nagyszülőktől.


Együtt is megyünk, hármasban, 2 hétre.

2013. ápr. 22. 14:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!