Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1,5 éves lányom nem hajlandó...

1,5 éves lányom nem hajlandó reggelizni. Ez tényleg nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés
Eszik 10 felé gyümölcsöt vagy joghurtot, délben ebédel. Nem nasizik reggeli helyett.
2013. ápr. 23. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ennyi idős és nem nagyon reggelizik. Reggel kap tejcit mikor felkel vagy tápot? Mert esetleg ha azt elhagynád,akkor enne.
2013. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem 11 évesen sem reggelizik

1 pohár kakaó és annyi, többet nem hajlandó de erre rászoktattam mert reggel kell ennyi folyadék


inni mindenképpen adj neki reggel

ha nem eszik az nem olyan nagy baj de inni az fontos

2013. ápr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tejet kap, de amikor nem adtam neki akkor sem evett.
2013. ápr. 23. 09:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld több napig nem adni a reggeli tápot/tejet.... Akkor biztosan fog enni egy idő után. Az én lányom ha jól eszik reggel akkor is kb 3szelet felvágottat eszik kenyér nélkül és annyi. itatom és délbe azért bekajál. Én a tízórait kihagyom. sajnos amúgy sem egy nagy étvágyú

(első voltam)

2013. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megiszik 2 dl tápot, tejet, utánna kó hogy nem eszik, eltelíti az innivaló!!!Átckéne arra szoktatni, reggeli, majd reggeli utàn van tej, tápszer innivalóként!
2013. ápr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha megiszik pl 2-3dl tejet/kakaót/tápit stb.. az pont elég reggelire egy ekkora gyereknek


a 2,5 éves lányom sem reggelizik ezen kívül mást és nő mint a gomba

ha nem kívánja ne erőltesd h egyen

ha 10 kor még gyümizik és utána rendesen ebédel akkor nincs baj


mint írtam a nagylányom is ennyit "eszik" reggelire

én is csak 4dl tejeskávét iszok meg reggel és majd ebéd a köv étkezés

a gyerekeken van tízórai gyümi zöldség jughurt kefir stb...

2013. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!