Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem hajlandó mást reggelizni/v...

Nem hajlandó mást reggelizni/vacsorázni lehet ebből baja?

Figyelt kérdés
Csak a pástétom, semmi más... 2 éves, nem tudom "át verni", hogy azt mondom ez az, közben pedig mást teszek az asztalra. Ebédre nagyon szépen és választékosan eszik mást, de erre a két étkezésre csak a pástétom...
2010. szept. 13. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta nem akar mást enni? Az én lányom egy időben csak baromfivirslit volt hajlandó enni, máskor meg csak kenőmájast. Aztán megunta. Nem hiszem hogy bármi baja lehetne.
2010. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez most csak egy ideiglenes "mánia" meg izlik is neki, ezek szerint. Szerintem se lesz ettöl semmi baja, azt kell adni amit kér, annyit talán tehetsz hogy változtatod öket. Nemsokára megúnja azt majd mást is kér.
2010. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az én kislányom nemsoká 20 hónapos és már hónapok óta medve sajtot eszik reggel utána egy joghurtot.

volt amikor bepróbálkoztam rántottával,párizsival vagy sonkával de esetleg 2-3 napig ette,utána hiába adtam neki nem kellett.vissza kellett térnünk a sajtocskájához.


szerintem nem lesz baja a tiédnek se.

2010. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Semmi baja nem lesz! A babáknál vannak periódusok, amikor csak ezt vagy csak azt hajlandóak enni. Aztán majd megúnja, és eszik mást! Nyugodtan add neki!
2010. szept. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszaitokat!! :) hát már egy hónapja tuti tart... de minden napra más ízesítésűt veszek Neki :)
2010. szept. 15. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!