Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányos anyukák, a kiegészítőke...

Lányos anyukák, a kiegészítőket (ékszerek, több cipő) mikor engedtétek a lányotoknak? 9 évesen miért korai?

Figyelt kérdés

Nekem van egy kis ékszer mániám - nem kell nagy értékekre gondolni, kevés a drága nemesfém, inkább pár ezer- pár száz forintos bizsuk, sokat veszek, de sokat készítek is. A lányom 9 éves, egy ideje ő is kölcsönveszi őket, reggel választ egyet (nyakláncot-karkötőt) a ruhájához. Nem nagy csüngősöket, inkább szolidabbak felé terelem. Korábban is felvett néha, mostanra tényleg minden reggel nézünk neki is egyet. Szerintem ez egyáltalán nem gond, korai. Mindenki igyekszik csinosan öltözni, egy gyereknél is normális vágy. Cipője is van pár - ezek között is van turis, kínai, csak 1-2 ami drágább - ezt is megnézi hogy mit vegyen fel.

Viszont kaptam már megjegyzést, hogy miért nevelem így.

Mint írtam szerintem azért mert nem gond:) Ettől nem felszínes valaki, nevelve van, foglalkozunk vele. Szerintem látszik az egy gyereken ha az anyja csak "öltözteti", meglátásom szerint- nem csak elvakultság - egyáltalán nem ez a kategória.

Miért gond az, ha egy kislányon vannak - nem túl kirívó - ékszerek?


2013. ápr. 24. 09:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kislányra való ékszer nyugodtan lehet rajta,de módjával,hogy tudjon azért anélkül játszani,hogy elakad bennük.
2013. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!