Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek 22-23 évesen...

Szerintetek 22-23 évesen korai még szülni?

Figyelt kérdés

Párom 28 éves és szeretne babát.Én szülök neki ha leraktam a szakmámat 1,5 év múlva,ha leszakad az anyjáról és külön életet kezdünk.De félek attól,hogy elcseszem az életemet,a szépségemet és a fiatalságomat.Mi a véleményetek?

A kapcsolatunk sem 100%-os.


2013. márc. 25. 14:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Mivel nyilvánvaló, hogy Te magad még nem akarnál gyereket (szülök neki, féltem a szépségem és a fiatalságom...) és még a kapcsolatotok sem 100%-os, ezért én a helyedben elnaponám ezt a dolgot addig, amíg elég érett nem leszel egy gyerekhez.
2013. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Én 21 éves vagyok,lány.azén véleményem az,hogy gyereket 2 ember akarjon.

Ha nem érzed hogy eljött az idő,akkor neki ne szülj babát.

Majd ha 1000 %os lesz a kapcsolatotok és ketten szeretnétek gyerkőcöt,na akkor válaljatok! :)

2013. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2013. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Tehát: te nem akarsz gyereket, a kapcsolatotok nem 100%-os, a párod össze van nőve az anyjával. Itt az életkorod a legkisebb probléma.
2013. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

szakmámat 1,5 év múlva,ha leszakad az anyjáról és külön életet kezdünk.



van egy rossz hírem. a leszakadás sose fog megtörténni

2013. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Tudom mivel jár egy gyerek,mert a bátyám kisfiát szinte én neveltem 16-17 évesen... De nem tenném tönkre az életem? Habár lesz egy szakma a kezemben,de azon kívül semmim.

Mi van,ha pár év múlva szét megyünk és harcolnom kell a gyermekemért? Mert még a legjobb kapcsolatok is megromlanak egy idő után...

2013. márc. 25. 14:23
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha kétségeid vannak és a kapcsolatotok sem biztos akkor nem.Csak akkor és annak a férfinak érdemes szülni,aki mellett nincsenek félelmeid és késznek érzed magad rá.Csak azért ne tedd meg mert ő akarja mikor te még nem igazán.Az írásodból nekem az jön le,hogy te még élni akarsz kicsit,ami egyáltalán nem baj.Várj még ezzel pár évet.
2013. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Ha a kapcsolatotok nem 100 százalékos, és attól fész, hogy elcseszed az életedet, szépséged, fiatalságod, akkor nem szabad szülésre még gondolnod sem, sőt ha még le is kell szakadnia az anyjáról, azontúl másfél év múlva jönne csak számításba, akkor korai a kérdés.

Amúgy én 20 évesen szültem az első gyermekem, 25 évesen a másodikat, és nem bántam meg, és még a szépségem sem lett oda. :-)

2013. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek.28 éves semmije nincs,és még mindig az anyjánál lakik a galérián,de szeretem :( És közölte,hogy nem hagjy az anyját,mert egyedül van és nem tudná fent tartani magát.Az én feltételem,az hogy szülök,de csak akkor ha külön életet kezdünk.
2013. márc. 25. 14:25
 10/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Ha megszerezted a szakmád azután még dolgozni is kellene,hogy Gyes-t kapj.Ezt párod bekalkulálta?

2013. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!