Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányadik terhességed lett ikres?

Hányadik terhességed lett ikres?

Figyelt kérdés
Már 2 gyermekem van, szeretnék még kistestvért, de megfordult a fejemben, milyen "mókás" is lenne, ha most ikres terhességem lenne. Nagymamámnak ikrei vannak, tehát elvileg miért ne? :)

2013. ápr. 28. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
ha 2 petéjűek akkor hajlam kérdése a dolog. Az egypetéjű iker nem örökletes dolog. Ha 2 petéjű volt akkor van rá esély, de akkor is ha nem volt a családban ilyen, csak ekvesebb. Nekem az egyik rokonunk volt igy. Volt egy baba, a második terhesség vetéléssel végződött a harmadikra jöttek a kétpetéhű fiúk. Az ikertestvérének 1-1 gyereke született a két terhességből.
2013. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, kétpetéjűek. Mindkettő lány ugyan, de kétpetéjűek. :9 Cseppet sem hasonlítanak. :) És azt is olvastam, hogy leányágon öröklődik. :) De ennek mondjuk kicsi esélyét látom! Hajrá 3. baba! :)
2013. ápr. 28. 18:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyukám családjában sok iker van,és úgy tudom női ágon öröklődik,elvileg nekem is volt iker tesóm,2 petéjűek voltunk valószínűleg,mert ugye mikor elvetélt én megmaradtam.Én is sokszor elgondolkoztam rajta milyen lenne ha ikreim lennének egyből meg lenne a 2. és 3. gyerekem,biztos nem lenne könnyű,de biztosan érdekes és izgalmas.
2013. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Második terhességem lett ikres,egypetéjű fiúk,(nincs több iker a családban.)
2013. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első terheségből iker lányok.
2013. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első terhességből ikerfiúk. Kétpetéjűek. Most is terhes vagyok, elvileg 1 baba:)
2013. ápr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2. terhesség, de az 1. méhen kívüli volt.
2013. ápr. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2. terhességből születtek ikreim. Anyai dédnagyanyámnak voltak ikrei úgyhogy várható volt. :-)
2013. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3. terhességem ikres. Nagymamám ágán és a férjem családjában is voltak ikrek.
2014. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!