Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességed hanyadik hetében...

A terhességed hanyadik hetében érezted, hogy egyre többször jársz pisilni, mind nappal mind éjszaka?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 20:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Kb. a hatodik hónap közepétől.A pisilések száma egyenlően arányos a pocaknövekedés mértékével:))37hkm
2010. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem teljesen igaz, mivel a terhességi hormonok miatt már a tehesség legelején megnő a vizeletürítési inger, tehát akár már 4-5. héttől lehet érezni. Én mindkét terhességemnél már a pozitív teszt előtt sokkal gyakrabban jártam pisilni, éjszaka is. Ebből is gondoltam, h terhes lehetek.

29 hetes kismama

2010. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Ez két totál eltérő válasz volt :-)

Én mostanában nem vártam... azért kérdeztem! Én már 1 hete éjszaka minden nap megyek pisilni, de mondjuk én amúgy is sokat iszok, de ilyen még nem volt.

2010. márc. 18. 21:11
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

Nem értek egyet. nem lehet azt állítani, hogy mindenkinek gyakran kell pisilni kezdetektől fogva a hormonok miatt. Ez teljesen egyéfüggő. Én az első trimeszterben éppphogy ritkábban jártam pisilni, alig kellett. Kb a 6. hónaptól kelek fel éjszakánként: előbb egyszer, mostanában már háromszor is.


36h km

2010. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Hát én kb a 10. héttől. Most 23 hetes vagyok, és éjjelente 2 óránként megyek pisilni. Nappal nem merek nagyon messze menni, mert állandóan vizelési ingerem van. De csak inger.
2010. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vicc, én ahogy teherbe estem tudtam, mert egyfolytában pipilnem kellett, kb. 3-4 hétig. :D
2010. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy babás vagyok???
2010. márc. 18. 21:19
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
ha késik, és pozitív a teszted, akkor babás vagy.
2010. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem akkor lett gyanús , hogy terhes vagyok amikor sokat mentem wc-re.Aztán csináltam meg a tesztet pedig a akkor még nem késett a mensim.Kb a 3. héttől volt gyakori ingerem.Azóta is ugyanez van. 13 hkm
2010. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hű, szerintem ez változó lehet, én is kb a pozitív teszttől nagyon sokat jártam ki éjjel pisilni.. sőt a legelején volt olyan éjjel, amikor 8x voltam:S nagyon sokat aludtam:S de ez 2-3 éjszaka volt összesen... aztán utána abbamaradt ez a mennyiségű wc-re mászkálás, de az 1-2 megmaradt végig... később, amikor már nyomta a bébi hólyagomat, akkor kezdődött megint a gyakoribb.. 5-6 hónapos kortól talán.. a legvége meg már nálam a kb fél decis kapacitás volt a maximum, az már azért durci volt:)
2010. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!