Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy 11 hónapos baba evés...

Ha egy 11 hónapos baba evés alatt folyton másra figyel csak extra szórakoztatással lehet elérni, hogy a szájába lehessen tenni a feladatot az utalhat valami problémára?

Figyelt kérdés
Nagyon élénk,nagyon kíváncsi,nagyon mozgékony.
2011. júl. 12. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Milyen feladatot szeretnél a szájába tenni??? :O
2011. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azaz falatot :-D...
2011. júl. 12. 17:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak arra utal, hogy érdekli a világ, nem hinném, hogy lenne probléma. :)

(Ezen a "feladaton" jót mosolyogtam. :D)

2011. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapos csak a babám, de már két hete ezt csinálja. Azt hittem, nem ízlik neki az új tápszer, de a régiből adtam egyik nap, ugyanazt csinálta. Forgolódik, nézelődik, rájött, hogy az üveget tudja fogni, kitolni a kezével és visszahúzni, sokáig azzal is szórakozik. :) Volt, hogy 1 órámba tellett egy etetés, úgyhogy most már sokszor megfogom a kezecskéjét, a cumisüveget meg fordítom, ahogy a feje fordul, viszem a feje után. :D
2011. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szép lassan ha majd tudsz neki olyan kaját adni, amit egyedül is ehet, akkor majd azzal lesz elfoglalva.
2011. júl. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vigyázz az extra szórakoztatással,mert pont ma volt egy kérdés,ahol a 2,5 éves gyerek nem hajlandó enni ha nem szórakozhat közben.

Inkább afelé tereld,h amikor evés van,akkor eszünk,nem tévézünk,játszunk,mittudomén.

2011. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez életkori sajátosság, de tényleg vigyázni kell a szórakoztatással. Inkább azzal próbáld lekötni a figyelmét, hogy kap a kezébe kanalat, turkálhat a tányérba stb.

Nálunk is ez volt. Most 17 hónapos a lányom, és már szinte teljesen egyedül eszik, nem kell szórakoztatni. Addig eszik, amíg éhes, majd szól, hogy ki akar szállni a székből.

2011. júl. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!