Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1éves babának mit adjak...

1éves babának mit adjak reggelire?

Figyelt kérdés

2013. máj. 2. 23:27
 1/6 anonim válasza:
58%
2 másodpercig tartana beütni a googleba, rövidebb idő alatt kapnál válaszokat mint így. Ráadásul még a félregépeléseden sem nevetne senki.
2013. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

De sok jóhumorú ember van itt...


Az én lányom tápszert, vagy junior gyerekitalt kap, általában kakaónak megcsinálva, és utána, amikor én reggelizek, abból szokott még pár falatot enni, egy kis szelet vajas kalácsot, kenyeret sonkával stb... Nem csinálok belőle nagy gondot :)

2013. máj. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

1 évesen:

rántotta,főtt tojás,tükörtojás,virsli,bundáskenyér,tejbegríz,kenyér sonkával sajttal,uborkával paradicsommal,paprikával,mézes kenyér,lekváros kenyér,májkrémes kenyér,tejbeáztatott müzli vagy zabpehely stb azért ezek nagyrészét már hamarabb is lehet a reggeli tápszer!kakaó/tej mellé

2013. máj. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*tápszer/kakaó/tej mellé
2013. máj. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az enyém gabonapelyheket, tejbegrízt, tejberizst, kukoricakását kapott leginkább gyümivel, almával, fahéjjal, banánnal,barackkal, vegyes gyümölccsel ízesítve. Nem olyan régóta kap tojásrántottát zabpehellyel sütve, bundáskenyeret (ezt szendvicssütőben sütöm, úgy nem tocsog az olajban), májkrémes kenyeret, szendvicset kennyérrel, sajttal, néha virslit.Amit még nagyon szeret, az az amerikai palacsinta (joghurtos tésztából) gyümölcsjoghurttal a tetején. Én a kakaót meg a lekvárt minimalizálnám.
2013. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja meg zabkását. Zabpehely, tejjel felfőzve, ahhoz gyümi.
2013. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!