Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekszülés után, hogyan...

Gyerekszülés után, hogyan rendeződik át a nők alakja?

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 07:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%

13 kg-ot híztam-vékony alkat lévén ennyi kellett is, sajna nem maradt belőle semmi. Súlyra ugyannannyi vagyok, mint terhesség előtt. Valahogy az övet mégis egyel beljebb kell, hogy húzzam. A hasam ugyanolyan, mint előtte, a mellem kb fél kosárral kisebb.

Azért ahhoz, hogy kijelentsük, hogy milyen súly a normális terhesség alatt, legalább tudni kéne terhesség előtti súlyt, és magasságot.

2013. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 kilót híztam, de hármasikrekkel. A szülés után 2 héttel már ugyanannyi voltam, mint a terhesség előtt (58 kiló 165 centihez), a szoptatás alatt 4 hónap alatt 52 kg-ra fogytam le. A hasamon a bőr nagyon megnyúlt, ezt aztán hiába tornáztatnám, ezen csak a plasztikai műtét segíthet, de sosem lesz már a régi. A mellem ugyanolyan maradt, méretre és formára is, nem lett striás, azt megúsztam szerencsére, de lehet, hogy csak amiatt, hogy elment a tejem elég hamar. A hasamon kívül a többi testrészem, alkatom nem változott. A régi ruhákat tudom hordani, van amiből inkább már 1 számmal kisebb a megfelelő (terhesség előtt általában 38-as/M-es voltam, most sokszor elég a 36-os vagy az S-es méret is.)
2013. máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ikrekkel összesen 12 kg-ot híztam, a gyerekek ugyanakkorák lettek, mint a másikak egyenként.

A szülés után 3 hónappal már a megszokott, 36.os méretet hirdtam, kivéve a melltartóból kellett addig, amig szoptattam, nagyobb. Miután elválasztottam öket, ez a méretem is helyreállt és ezt azóta is tartom.


A férjem szerint az alakom nem változott igazán, szerinte még ma is ugyanolyan, mint amikor megismert.

2013. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát, nekem úgy átrendeződött,hogy magamra sem ismerek.

Én terhesség alatt nem híztam csak 4 kilót, szülés után meg 14- et :-)

Terhességi cukrom volt, diétáztam , amit koplaltam a 24. héttől, azt rendesen bepótoltam szülés után.

Most próbálom eltávolítani magamról a felesleget...

Egyébként a csípőm az kiszélesedett, már a terhesség utolsó pár hetében

2013. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!