Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnál 25 év alatt gyermeke...

Vállalnál 25 év alatt gyermeket (férfi pár 30), ha havi 330-350ezer forint bevételetek lenne már a baba születése után, saját autóval, de albérletbe?

Figyelt kérdés
Indokold is meg a válaszod kérlek!
2013. máj. 4. 16:29
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

8-as, szerintem lehetetlenség így általánosítani.


9-es, egy nagyon fontos dolgot még nem tapasztaltam meg, az anyaságot :) Amúgy még egy valami van, de arra már megvan a pontos terv,egyáltalán nem gátolja a gyermekvállalás. És persze az embernek mindig lesznek új,a gyerektől független céljai,dehát hál' Istennek, sosem voltam egy nyugton ülős valaki!

2013. máj. 4. 16:49
 12/32 anonim ***** válasza:
Rendben van! Remélem a Te életed is, a továbbiakban is jól alakul!!!
2013. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
74%
en nem szerintem raerek 25 - 27 eves koromban is szulni. az alberlet nem kizaro ok ha amugy gond nelkul fel tudjatok nevelni. illetve nekem az is fontos lenne hogy elotte hazasok legyunk. de mindenki csinalja ugy ahogy neki a legjobb. :-) 22l
2013. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
52%

Én úgy gondolom, hogy 24 évesen ideális a babavállalás akár albiba, akár sajátba.

Tudod, mindig lesznek olyanok, akik a másikat megszólják.

Van minden ember életében fontossági sorrend. Ház, kocsi, félretett pénz, stb. De ha mindenki erre várna, akkor csak a gazdagok vállalnának gyereket. És tudod mit látok magam körül? Hogy a gazdagok gyorsan letudják a 2 gyereket, aztán kész. Akárkit kérdeztem a gazdagabbak közül, senki nem akar harmadikat. Az egyik ezért, a másik azért. Pedig ők azok, akik megengedhetik a babysittert, magán orvost és sorolhatnám.

2013. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
32%
Simán akár 2 gyereket is ,nem baj ha albérlett,és nem feltétlen kell saját gyerekszoba anak a picinek,kislányomnak sincs saját szobája ,mi velünk alszik egy szobába de mivel a szoba nagy igy elférnek játékai ,ruhás szekrénye és az ágya is .
2013. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
És is fiatalon szültem az elsö 2 gyereket 26,5-28 évesen ,kislányomat 34 évesen.
2013. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
54%

24 éves vagyok, lassan 20hkm. Érettnek tartom magam a gyermekvállalásra. Felesleges általánosítani, aki meg azt teszi inkább magában gondolkodjon el.

Persze, az is egy vélemény, de ne általánosítson.

2013. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
51%
20 hkm az mi?
2013. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
20 hetes kismama.
2013. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
na így estefelé nem esett volna le soha! Jó egészséget nektek és gratulálok!
2013. máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!