Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnál 25 év alatt gyermeke...

Vállalnál 25 év alatt gyermeket (férfi pár 30), ha havi 330-350ezer forint bevételetek lenne már a baba születése után, saját autóval, de albérletbe?

Figyelt kérdés
Indokold is meg a válaszod kérlek!
2013. máj. 4. 16:29
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
45%
Ne haragudj, de had kérdezzem meg a párod, mivel foglalkozik, hol éltek úgy értem melyik megyében van ekkora fizetés mint neki?
2013. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Köszönjük szépen, viszont:) én sem tudtam mit jelent, míg kismama nem lettem:)))
2013. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk is a párom 450.000ftot keres. Pest megye. De viszont nekem csak GYES fog járni. Nem vilt előtte munkahelyem, és ahol dolgoztam fodrászként nagyon kevés időre voltam bejelentve:(

De a párom fizuja jó, ha a baba mehet majd oviba (kicsit messzi még) én is visszamegyek fodrásznak, avagy bankba:)

20hkm

2013. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés,mi kevesebből élünk egyelőre,bár van saját lakás és kocsi, megtartottuk a fiunkat, nem vetettük el csak mert nincs fél millás bevételünk.
2013. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Pest megyeiek vagyunk mi is,a párom pedig csoportvezető egy amerikai cég magyar kihelyezettségénél. Egy kevés fizikai,de leginkább szellemi munkát végez.
2013. máj. 4. 21:09
 26/32 anonim ***** válasza:
50%

"megtartottuk a fiunkat, nem vetettük el csak mert nincs fél millás bevételünk"


De ki beszél itt az abortuszról, itt csak a tervezésről van szó. Miért van az, hogy ilyenkor mindig, jön valaki aki azt hiszi, hogy ő felsőbbrendű mert nem vette el a gyerekét, amikor szó sincs ilyesmiről a kérdésben. Tudatos gyerekvállalás a kérdés, nem az, hogy megtartsa vagy nem.

2013. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
senki sem mondta,hogy felsőbbrendű ez csak belemagyarázás volt
2013. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
példának írtam le,nem érzem magam felsőbbrendűnek,te jó ég milyen frusztrált vagy
2013. máj. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ó én akár kettőt is!31 évesen szültem albérletbe,autónk nincs az össz.bevételünk kb.220 ezer nem mondom hogy elég mert sok mindenre nem jut,de a babám mindent megkap és ha arra vártam volna hogy saját lakás,magasabb jövedelem akkor kifutottam volna az időből.Az én anyám 18 és 21 éves korában szült és akkor ez teljesen normálisnak számított.
2013. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nem inge, ne vegye magára, de egyeseknek kihangzik a válaszukból az irigység! Nekünk nincs ennyi bevételünk, mégis bevállaltuk a babát, már nagyon szerettünk volna. Én 28 éves vagyok, a baba már féléves. Mi nem albérletben lakunk, vettünk házat, felújítottuk és itt lakunk, de fizetjük a hitelt, ami kb. olyan mint egy albérlet. Kevés marad, de megoldjuk, hogy kijöjjünk belőle. Ennyi!

Azt se értem, miért fiatalozzák le azt aki 24 évesen gyereket akar, engem anyum 20 évesen szült, és szerintem, 20-30 éve ez volt az átlag, most hirtelen egy 20-25 éves még gyereknek számít???

2013. máj. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!