Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha apuka van otthon a gyerekkel gyed-en? Nem anyagi okoból, csak hogy anyuka se essen ki sokáig a munkából, az ő karrierje se sérüljön annyira.

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Az, hogy az ő dolguk.


De azért hozzáteszem, hogy én ezt biztos nem tudnám megtenni. Mármint, ha nem volna muszáj, akkor se maradjak otthon a gyerekem első éveiben.

A fiam most lett 2 és fél éves és mindenki azt kérdezgeti, hogy nem írattam még be az oviba? Mondom, hogy nem, mert azért adják azt a 3 évet, hogy a gyerek az anyukája mellett legyen és én ezt ki szeretném teljes mértékben használni. Több gyerekünk valószínűleg nem lesz, úgyhogy karriert utána is lehet építeni. Bár nem vagyok egy karrierista nő, az is biztos.

2013. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
semmi.Nem foglalkozom másokkal
2013. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jégtánc ***** válasza:
100%
Ha megengedhetik maguknak akkor miért ne? Támogatom.
2013. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb döntés mint az anyának mint az apának és a gyereknek is.
2013. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy simán lehet következő gyereknél mi is így csináljuk,az a magyarázat,hogy párom jobban szeret itthon dolgozni érdekli a kert az állattenyésztés ,én viszont szeretek dolgozni,és felüdülés volt mikor mehettem fiam 16 hónapos korában,én nem élvezem az itthon ülést,sőt egy idő után nekem csak árt,még párom szereti,nincs ebben semmi gond
2013. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!