Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vélemények az ugráló zebráról,...

Vélemények az ugráló zebráról, gyermeked szereti-e, érdemes-e megvenni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 07:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Először hülyeségnek gondoltam,mert mondtam magamban, hogy olyan mint egy hintaló, de csak áll. Aztán egyik ismerősnél volt ilyen játék, ott nagyon tetszett a kisfiamnak és ezért kapott is egyet, nagyon szereti. Ha van lehetőség ti is próbáljátok ki előbb.
2013. máj. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Sajnos az ismerőseimnek nincsen ilyen.Ők nem vesznek ilyesmit a gyereküknek másra költik a pénzüket inkább.:(

Én szeretnék neki mindent megadni amit csak lehet.

Van jumperooja azt nagyon szereti,de sokszor megkapaszkodik benne és előre hátra billeg vele,tehát nem csak ugrál vele.Csak ugye a jumperoo ugráló,nem tud nagyokat lengni vele mert elakad és nehéz is.

Ezért gondoltam az ugráló zebrára.Még csak 6 hónapos,de ha találok olcsón akkor megvenném már most.Enni nem kér.:)

2013. máj. 10. 07:47
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekünk ugráló csacsink van :) nagyon szereti a fiam, a mai napig nem tehettük el, pedig már 3.5 éves. Én örülök, hogy megvettük anno.
2013. máj. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A lányom is az ugráló zebrába szeretett bele barátoknál, végül karácsonyra ugri-bugri kisteknőst kapott. Nem bántuk meg, mert nagyon szereti, minden nap használja, szerintem picit jobb a zebránál, mert beszél, énekel, tanít.

Viszont szerintem nyugodtan várj vele, mert még korai, kb 1 év múlva fogja tudni használni és addig még lesznek szuper akciók.

Pl a kisteknőst én karácsonykor 12990éert vettem, a barátnőm 10990ért, most meg már láttam boltokban 16990éer. :S Netről viszont lehet rendelni 12-13 ezerért.

A zebra még drágább, de nekünk személy szerint a teki jobban bejött.

2013. máj. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy félreértettelek, én ilyenre gondoltam:

[link]

2013. máj. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Igen félre.:)

Én ilyenre: [link]

2013. máj. 10. 08:26
 7/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, ez egy kicsit más, ilyenünk nincs.
2013. máj. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Bocsánat az off-ért.

Mennyi idős korig használták/használják a gyermekeitek?

2013. máj. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Semmi gond.:)

Úgy van írva,hogy 1-3 éves korig...

2013. máj. 10. 08:37
 10/18 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem, a kisfiam 1 éves szülinapjára, akkor még kicsit nagy volt neki, nem ért le rendesen a lába róla. Azóta minden nap ugrál rajta valamennyit, szereti, én nem bántam meg, elfér :) bár a teki "kommunikatívabb", az nem forog körbe és már többektől hallottam, hogy képes kibillenni, nem olyan stabil a talpa, mint a zebrának.
2013. máj. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!