Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vélemények az ugráló zebráról,...

Vélemények az ugráló zebráról, gyermeked szereti-e, érdemes-e megvenni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 07:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is az 1. szülinapjára kapta. Első pillanattól kezdve imádja. Nincs olyan nap,hogy ne ülne rá. Olyankor belelendül és pörög, pörög. Szóval nekünk megérte,mertb 1 éve használja és szereti. De azért elöbb jó lenne kiprobálnod valahol,mert vannak gyerekek,akik nem szeretik annyira. Na meg amit belinkeltél drága is szerintem. Szóval nézelödj még. Meg az aprodon ne vásárolj,ha postán szeretnéd,mert sok átverés van ott. Inkább vatera, teszvesz, ott megnézheted az értékeléseket.
2013. máj. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

Apródon vettem neki a jumperoot is.Egyébként van 1 ismerősöm aki most eladná az övét.Rózsaszín 12.000ft-ért de én sokallom érte.:(

2013. máj. 10. 09:30
 13/18 anonim ***** válasza:
Gondolom az új árához képest írták ki a 12-öt. Én akkor vettem már egy teljesen újat dobozban 22 ezerérét, amikor már az üzletekben nem volt. Első szülinapra, akkor még alig használta. Azóta voltak időszakok, mikor többet ugrált rajta, de nem mondanám, hogy akkora nagy kedvenc. Ha ezt tudom, én valami mást vettem volna helyette. Nekünk nem jött be.
2013. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kisfiam első szülinapjára kapta, nemsokára tudta is használni, nála bevált, sőt a 4 éves nagytesó is rá szokott pattanni.
2013. máj. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

És állítható a magassága?Vagy fix?

Illetve minden irányba rugózik?

És miket csinál,zenél ilyesmi?

2013. máj. 11. 07:33
 16/18 anonim ***** válasza:
egy magassága van, fel-le lehet vele rugózni és körbe forogni. Közben zenél és nyerítő hangot ad ki, valamint forgathatóak a fején az állatkák, illetve a henger (e közben kezd el zenélni).
2013. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Előre-hátra is lehet vele billegni,mint a hintalovon?
2013. máj. 11. 13:19
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!