Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tapasztalatok? Römer britax...

Gottacska kérdése:

Tapasztalatok? Römer britax verve babakocsiról?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik és szeretnék venni egyet! De félek a kis kerekektől! Akinek van elmondaná tapasztalatait!

#Römer britax verve
2013. máj. 10. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen van 1 éve és nagyon szeretjük. Azért vettem igazából,mert kicsire össze lehet csukni. A másik babakocsink nagy volt összecsukva is. Mondjuk a britxnak szerintem nagyobb az ülőrésze is. Jobban elfér benne a lányom. Nekem nagyon tetszik a formája is. Szerintem a kerekeivel sincs gond,bár azért erdőbe kirándulni ne menjetek vele :)))

2013. máj. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és térkövön milyen tolni? mert az a központ térkővel van lerakva!
2013. máj. 10. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Térkövön tökéletes :) Ne is gondolkodj, vedd meg. Nem bánod meg :)
2013. máj. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megvettem és tényleg nagyon szuper :)
2013. máj. 12. 05:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy Neked is tetszik :)
2013. máj. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!