Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted mekkora az ideális...

Szerinted mekkora az ideális korkülönbség két testvér között?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
2-3. év. De ez is olyan, hogy mindenkinek más.
2013. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1,5-2év
2013. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 gyerek van, a két nagyobb között 21 hónap, a középső és a legkisebb között 22 hónap van. Mi így szerettük volna, először nehéz a kicsikkel, de most már együtt játszanak, és jól megértik egymást a kis korkülönbség miatt.
2013. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi kis korkülönbséget szeretnénk. NEkem ikertestvérem van, a világ legjobb dolga volt így felnőni. Azonos időben azonos "problémákkal" küzdöttünk, nagyon jó barátnők is vagyunk, a mai napig napi szinten beszélünk. Remélem, sikerül a kis korkülönbség és a gyerekeim is megtapasztalhatják, milyen érzés ez. Hogy mennyire lesz fárasztó, annyira nem érdekel, elmúlnak azok a hónapok, gyorsabban, mint gondolnánk. Utólag még túl gyorsnak is fog tűnni! 13hkm
2013. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az az ideális, ami az a szülőknek jó.


Mi kis korkülönbséget tervezünk, 2 évet, ha a Jóisten megadja. Nekünk ez az ideális. Másnak más.

2013. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-5,én úgy vagyok vele,hogy nem testvért szülők,játszótársnak hanem magunknak gyereket,és jó neveléssel nagyobb korkülönbséggel is remek testvérek lesznek,nem fogom magam kínozni,csak mert divat a kis korkülönbség,úgy gondolom nekem nem elég 1-2 év,igaz fiam 2 évesen nagyon önálló,lassan szobatiszta,de egy eleven,makacs kisgyerek és kikészülnék ha már lenne vagy fél éven belül lenne testvére.
2013. máj. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!