Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van energiátok az együttlétre...

Van energiátok az együttlétre a párotokkal?

Figyelt kérdés
Amióta megszületett a babánk (6 hó), alig jut idő intim együttlétre. Hál istennek 2 hónapos kora óta átalussza babánk az éjjelt, ezzel nincs gond. De egész nap csak a gyerekkel foglalkozom, lótok-futok a lakásban hogy azért ne legyen kupi, kosz (minden nap csinálok vmit), estére kilóg a nyelvem. A párom reggeltől estig dolgozik, mire este hazaér, dög fáradt. Van hogy este 9kor már mindketten horkolunk, így talán havi 1x vagyunk együtt. Ti hogy oldjátok ezt meg?
2009. okt. 1. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
kb mi is így oldjuk meg. Nekünk lenne lehetőségünk rá este amikor a pici odalent alszik, de a páromnak fontosabb a gépezés. Állandóan egy idióta játékkal játszik, meg pókerezik, fórumozik stb. Szóval mi is ritkán vagyunk együtt.
2009. okt. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Szia,

Pontosan átérzem a problémádat, nálunk azért a heti egy megvan, de babázás előtt szinte minden nap együtt voltunk a férjemmel, szóval nagy a változás. Igazából én kívánom, csak "odáig" nehéz eljutni. Mi most 9 hósak vagyunk, és iszonyúan leszívja a gyerkőc az energiám, amivel persze nincs baj, de így kevesebb idő jut egymásra. Túl fogjuk élni, egy kicsit meg kell erőltetni magunkat, persze jó értelembe véve, nehogy később baj/ bajok legyenek emiatt.

Kitartás! :)

2009. okt. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Párom alig bírta kivárni a 6 hetet. Aztán amikor rájött csináltuk. Bár én mint a gép, mert a libidóm a béka segge alatt volt. Többnyire ő mászott rám, de ha ő is fáradt volt akkor ő sem csinálta, de akkor sem ha én nem akartam vagy fáradt voltam és látta rajtam. Így volt hét, hogy semmit nem voltunk együt következő héten meg heti 4 alkalommal. Változó. Amióta meg a lányom végig alussza z éjszakát azóta kétnaponta. Libidóm is visszajött addig nem volt míg tejem volt.
2009. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Hát,lehet,hogy én szerencsés vagyok. Az én párom éjszaka dolgozik, délelött alszik, én addig főzök,takaritok. Babám ilyenkor jól elvan(hintázik, nézi a körforgóját)csak akkor sír,ha ennie kell. Nagyon jó baba. (mondjuk félek,hogy nemsokára már nem lesz ilyen jó) Párom délután felkel és miénk a világ,ott csináljuk,ahol épp megkívánjuk egymást. Babát ilyenkor az ágyba teszem.légzésfigyelő bekapcs, szülői egység nálunk és ennyi. Lehet,hogy kívétel vagyok,de én sokkal jobban kívánom a páromat,mint szülés előtt.

3hós kislány anyukája

2009. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nálunk sincs gond, mivel a baba 3,5 hónapos és átalussza az éjszakákat, így mi sem vagyunk már olyan kimerültek, mint az elején. Hetente többször is sor kerül együttlétre, de ha valami miatt mégsem, akkor mindkettőnknek hiányzik:)! Én szedek vitaminokat és vasat, próbáld ki, talán neked is felturbózza picit az energiaszinted:)!
2009. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21 hós a fiam, a mai napig nem aludja végig az éjszakát. Mindketten dolgozunk és megérezzük a válságot, sőt, a munkahely sem biztos. Tehát fáradtság, stressz, kialvatlanság. Most kezdünk nagyon rosszul lenni, lassan felőröl a mókuskerék. Tudom, beszélgetni kellene, de nincs erőm...vagy kedvem...
2009. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!