Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyurmát, de milyet? Kinek...

Gyurmát, de milyet? Kinek melyik márka vált be?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 07:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam megnézni, hogy szép legyen a színe, de eddig még nem csalódtam egyik gyurmában sem. Általában azt a süniset szoktam venni, de van, hogy itthon készítünk gyurmát, sóliszt gyurmát , de ezeket csak itthonra. Én vettem már nagyon olcsó, de csúnya színű gyurmát is , de baj azzal sem volt csak nem volt szép a színe annyira.
2013. máj. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

èn mindig play doh-t veszek. Habár lányom még csak 2,5 éves , de azért hetente többször elövesszük, de nagyon kevés fogy belöle, mert ha végeztünk akkor vissza teszem a dobozba és legközelebb is azzal játszik.

ehetö (nem ajánlott, de nem mérgezö, növényi alapból van) és mindenröl lejön vizzel, még a szine is.

2013. máj. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Play-Doh jött be a legjobban.
2013. máj. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Még egy szavazat a play doh-ra.

Szépek a színei, csak le kell zárni jól, és évekig jó az állaga is.

Több eszköze is klassz (pizzasütő, betűk, szülinapi kinyomó)

2013. máj. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

crayola és play doh...

A crayola filceket is veszem mert anya barát :)

A falról is egy törléssel jön le és a ruhából is :)

2013. máj. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

play doh. Főleg mert szülőbarát is. Mindenből kijön. A Crayola filcekre is még egy szavazat. :)


Lehet hogy drágábbak picit, de jó minőségüek, sokáig elég, és nem mérgező

2013. máj. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A lehető legjobb gyurma, egyszerű elkészíteni, és nagyon-nagyon puha. Én mindig ezt csinálom a gyerekeknek, a hűtőben sokáig eláll:)

[link]

2013. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. máj. 14. 10:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Plasticine, szerintem ez a legjobb gyurma, de ez már igazi, nem szárad ki egyáltalán, puha, szépen lehet formázni, nagyon szeretjük.


Én is megvettem a play-doh-t, a szettjeit is, de állandóan kiszáradt, nem ragad össze, egy normális figurát nem lehet belőle készíteni, egyedül az illata jó.


Ha meg még nagyon pici, csinálj neki só-liszt gyurmát, amit száradás után még ki is festhet, a kislányom imádja :)

2013. máj. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

liszt-víz-só-pici olaj -kedv szerint ételfesték. Kész a gyurma :)

MIndig így készítek, ha kedvet kap a gyurmázáshoz. Nálunk ez a saját márka vált be.

Egyszer vettem bolti gyurmát,elég márkásat, de visszacsomagolva is beszáradt.

2013. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!