Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén, szoktál levonni...

Őszintén, szoktál levonni következtetést a babakocsiról vagy a gyerek ruházatáról (márka stb. )?

Figyelt kérdés
Tehát megnézed hogy milyen ruha van a gyereken, milyen babakocsit tol a másik anyuka? Levonsz e következtetést magadban anyagi helyzetre igényességre vagy puccosságra "kivagyiság" ra vonatkozóan?
2013. febr. 7. 13:20
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
84%
Nem érdekel a legkevésbé sem!
2013. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
92%

Nem.

Abból viszont igen, hogy hogyan beszél a gyerekkel. Illetve, hogy dohányzik-e mellette.

2013. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
93%
Nem nézem a márkát. Legyen tiszta és ápolt a gyerek, a többi lényegtelen. Mit ér a márkás, drága holmi, ha a ha gyerek nincs kellőképpen ellátva?
2013. febr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van jobb dolgom ennél. De ez már előfordult, hogy megcsodáltam magamban egy-egy szuperebb babakocsit, de akkor sem volt bennem semmi rosszindulat vagy irigység.
2013. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
Következtetést nem vonok le, de megnézem magamnak.
2013. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
100%

Én bevallom, igen, megnézem!

Bár sokszor érdekes, mert akiről tudom szegény, mindent megvesz a gyereknek, akiről meg tudom megtehetné, az meg a gyereken spórol.

2013. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
79%

èn eleve nyitott szemmel nézem az embereket. Tini koromban ültem a metrón és azzal töltöttem az utazási idöt, hogy tippeltem ki, hol fog leszállni. Ezt a külsök alapján tettem. Aztán annyira megmaradt nekem ez, hogy mai napig megtudom tippelni ki hova tartozik. ès már azt is tudom, hogy egy puccos kinézet nem mindig gazdagságot jelent, és a lepukkantság sem mindig szegénységet.


Szóval igen. Külfödölön élek, és pár hónapja éppen haza fele tartottunk mikor megálltunk ausztriában pihenni a gyerekekkel. Pár asztallal arrébb bejött egy pár Stokke babakocsival. nem vettek semmit, csak a gyereket etették meg egy félre esö részen. fura volt, hogy még egy kávét sem vesznek. majd megnéztem a nö ruháját, ami egy olyan h&m-s minöséget tükrözött. Szinte egyböl tudtam hogy vagy egy szlovák vagy egy magyar vagy egy román pár lehet akik, külföldön dolgoznak, és otthonra kell a maga mutogatás maitt a drága babakocsi, de arra nem költenek hogy ha betérnek egy étterembe akkor ott egy kávét legalább megegyenek. bele trafáltam, a pelenkázóban össze találkoztam velük, és magyraok voltak.


Aztán minap jött egy anyuka a baba körbe. Leharcolt babakocsi, de anyuka elég jól nézett ki. egyszerü de drágább ruházat volt rajta. kiderült 3-ik gyerek. tuti nem akartak új babakocsit venni, és megteszi nekik az elsötöl maradt babakocsi is, ök anyagilag jól állnak, csak nem költenek feleslegesen. ez az autóból is látszott, mert egy 3 év alatti tuareggel volt a nö.


szóval simán lelehet vonni a következtetést.

2013. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
77%
Nem nézegetem kifejezetten, de van szemem, látom. Egy nagyon rozoga kis kocsi, vagy egy láthatóan nagyon drága (1-2 márkát felismerek) kocsi azért akkor is "beszél" az anyagi helyzetről, ha nem akarja az illető. Tehát akaratomon kívül, van amikor következtetek, de az anyagiakon kívül semmi másra. (pl. kivagyiságra nem) A két véglet között pedig egy széles sávon van a "közép", amiről ha akarok, s tudok következtetni.
2013. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
100%
A babakocsinal igen. En kulfoldon elek, itt most nagyon meno a MIMA babakocsi, ami 1050euronal kezdodik. Rengeteget latni belole, ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy csak azert vette meg, hogy lassak, neki telik erre. A babakocsi egyebkent szornyu, a valosagban ugy nez ki, mint egy hosszaban kettevagott kindertojas.
2013. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
35%
Igen megnézem főleg amikor nagyon ócska kocsit tol valaki.
2013. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!