Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lett ekkora divat...

Miért lett ekkora divat fiatalon (20 év alatt), érettségi és munka nélkül a semmire szülni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogalma sincs, nekem már a nagyim is csak 28. évesen házasodót és utána vállalt gyerekeket.
2013. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szülnek többen, vagy kevesebben mint 10-20 évvel ezelőtt. Csak mivel már a sarki putriba is be van vezetve a net, ezért jobban szem előtt van... vagy inkább úgy írom, hogy több ilyennel találkozunk. De szerintem nem lett ez "divat", régen is szültek sokan tizenévesen a semmire, csak nem ezzel volt tele a net.
2013. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akiket én ismerek, egyik sem így tervezete. Hülyék voltak, nem védekeztek (vagy valami netről olvasott tuti módszerrel) aztán meg nem akarták elvetetni. Vagy kifutottak az időből, mert nem merték elmondani a szüleiknek.


Sajnos a legtöbb esetben a kisebb testvérek is szívnak, be vannak vonva a baba körüli teendőkbe, nem tudnak se tanulni, se aludni :-(

2013. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A környezetemben az elmúlt időszakban 4 17-19 év közötti lány esett teherbe tervezetten. Középosztálybeliek mind.
2013. máj. 14. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj,hogy hamarabb kezdik a szexuális életet,illetve,ugye van internet jobban tudunk az ilyen esetekről, a legtöbb nem védekezik,nem merik elmondani,pl egyik suliban van egy csak nem tudom most mi van vele de tavaly volt 16 és fél év alatt volt 3 abortusza,amúgy igen sok tizenéves terhességről hallottam mostanában na de egyik sem tervezte.DE olyanról is halottam,hogy a lány 18-19 van érettségije,van lakásuk,van férje
2013. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bocsánat elküldte

szóval van férje aki jól keres és szerettek volna babát

2013. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!