Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák! Hogy tartottátok...

Kismamák! Hogy tartottátok fitten magatokat terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ki mit mozgott a terhesség ideje alatt? Mennyi időt sportoltatok és milyen fajta mozgást végeztetek?


Csinos szeretnék maradni a terhességem alatt is. Tudom minden a babáról szól és vigyázok is rájuk nagyon. Viszont világéletemben sportoltam, mindig mozogtam valamit. Hiányzik a mozgás, de közben nagyon féltem a csöppségeimet!:)

Szerintetek egy tempósabb sétát bevállalhatom veszélyeztetett terhesen? Vagy szobabiciklizés esetleg terhestorna?


Köszönöm a válaszokat!:)


2013. máj. 16. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a dokitól kéne megkérdezni , kismama könyvbe kaptam én is pecsétett hogy szabad kismama tornára járnom . De viszont ha te veszélyeztetett terhes vagy én inkább vigyázznék magamra és pihenék sokat , szülés után ráérsz vissza nyerni az alakod hid el sikerülni fog. Fpleg ha első gyermeked lesz. Kislányommal 58 kezdtem a terheségem és 67 mentem szülni , terheség alatt nem tornáztam igaz én nem voltam veszélyeztetett terhes , viszont szülés után elkezdtem a tornát és a 9 kg amit híztam terheség alatt az le is ment 3 hónap alatt .


24+4 hkm :)

2013. máj. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sisem válasza:

Szia!


Miért vagy veszélyeztetett? Többszöri vetélés miatt, vagy esetleg más miatt? Mert ugye ez sem mindegy. én sajnos az első babámat elveszítettem, de fél év után újra megtörtént a csoda! Az elején, első 3 hónapban nagyon kíméletesen mozogtam, nem is igazán tornáztam, inkább csak sétáltam. De miután szépen megtapadt az embrió, elkezdtem előbb 20, majd 30, végül 45 perceket tornázni, jógázni. Illetve sétáltam sokat. Most már a séta kevesebb, de tornázok minden másnap. nagyon jól érzem magam, nem dagadok, 10 kilót híztam.:D A bőröm nem ereszkedett meg, a közérzetem miatt is fontos volt. 35 hetes kismama

2013. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ikerterhesség:) miatt lettem veszélyeztetett terhes és emellett gluténérzékeny vagyok.

2013. máj. 16. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!