Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen nőkről?

Mit gondoltok az ilyen nőkről?

Figyelt kérdés

Akik a gyerekvállalást arra használják ki hogy otthon maradhassanak.


Van egy ismerősöm, aki annak ellenére teherbe ejtette magát a párjával, hogy az mondta neki, hogy legalább 2-3 évig még biztosan nem szeretne gyereket. Abbahagyta titokban a fogamzásgátlót.



2013. máj. 13. 11:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
87%
Semmi jót!
2013. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
50%
Gondolkodni luxus.
2013. máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
78%

Az ilyen sír utána,hogy a szemét pasi otthagyta.


Környezetemben is van nem egy ilyen,és még én vagyok a gonosz,amikor azt mondom,hogy pasi tudta nélkül nem kellett volna teherbe esni,vagy keressen olyat akinek szülhet most,vagy birjon ki még 2-3 évet. (nem 30 feletti nől ráadásul,hogy ketyegne a biológiai órájuk)

2013. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen nem nő, hanem értelmi fogyatékos.
2013. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
45%
Nem ítélkezem ismeretlenül, látatlanban. Lehet, hogy te sem tudsz/látsz mindent belőlük...
2013. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:

Azt mondta azért csinálta, mert mér eleget dolgozott (4-5év) és jól esne neki kicsit pihenni otthon és babázgatni.

A pasi meg mit sem tudott az egész cselszövésről. Amikor kiderült, akkor szegény örült a babának, de még a mai napig sem tudja hogy őt átverték lényegében.

2013. máj. 13. 11:15
 7/66 anonim ***** válasza:
74%

Én nagyon szeretek gondolkodni! :D

De az ilyen nők tényleg nem szokták átgondolni a helyzetet. Ami most előnynek tűnhet, az később már nem biztos, hogy az lesz.


A gyerekvállaláshoz azért több felelősség tudat kell.

Bocs kérdező, de nekem ez a véleményem.

2013. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

Roscher Alfonzína

Semmi gondom a válaszoddal mert szerencsére a kérdéses eset nem én vagyok! :)

Az első válaszoddal pedig az volt a probléma, hogy nem fejtetted ki érthetően! :)

2013. máj. 13. 11:18
 9/66 anonim ***** válasza:
43%

ha 4-5 évet dolgozott, akkor kb. 26-27 éves, meddig várjon még a gyerekszüléssel? Férj szerint 30 éves koráig, na akkor jön a kopp, hogy nem jön össze a gyerek. 25 felett már igencsak csökken a fogamzóképesség, legalábbis a terheskönyvem szerint. Ha már házasok én nem értem, mire várnak, valahogy úgy képzelem, ha a férj azt mondja, hogy 3 év múlva szeretne gyereket, amikor ennyi idős a felesége, akkor nem akar gyereket, nem érdekli a téma, csak azért lesz gyerek, mert társadalmi elvárás.


A becsapás részét mélyen elítélem, de ez sajnos egy patthelyzet, nincs megoldás, egyik akar gyereket, másik nem, nincs egyetlen igazság, csak az, hogy valamelyik szívni fog.

2013. máj. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
46%
pedig annyira magadra vetted, hogy elgondolkodtam, hogy te vagy "az" a nő
2013. máj. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!