Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi tartottatok legmegalázóbbna...

Mi tartottatok legmegalázóbbnak a terhesség során? Mit lehet ellene tenni? Engem ezek eléggé elborzasztanak, szóval félek.

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 23:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs mire gondolsz. Én ugyan korábban szültem, de nem igazán emlékszem semmi olyasmire ami megalázó lett volna.
2009. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Békésen fekszik az ember lánya az ágyában - erre bejön egy orvos, és 5 orvospalánta, majd szépen sorban mind ott tapicskolnak a puncijában. Se kérdés, se kérés, se bemutatkozás, semmi. Mintha tárgy lenne. Szemléltető eszköz.
2009. febr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát, pl itt volt egy kérdés a szülés utáni vizitről. A kommentekből kiderül, hogy még vannak durva dolgok. Ez is totál meglepett...van még valami amire fel kell készülnie az embernek ?
2009. febr. 3. 23:32
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én pl azt,mikor vizsgálat közben nincsenek rád tekintettel,és szaladgálnak orvosok nővérek ki-be.

Vagy éppen fekszel széttett lábakkal,és közben traccsparti van melletted,és percekre otthagynak(abban a helyzetben nagyon soknak tűnik)

Én alapban is utálok nőgyógyászhoz menni,pedig volt benne részem bőven,3 gyerekem van.

Ezért jobb ha magándokid van,de nem mindenki tudja vagy akarja megfizetni.Nekem volt,mégis mindig a kórházba hívott.Nem tudom máshol milyenek a kórházak,de nálunk a morál szörnyű.Emberszámba se vesznek.


Boldog babavárást.

2009. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Na amit a második válaszoló írt én nem engedtem.Elküldtem a jó francba őket.

3-ik voltam.

2009. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyertelmu, hogy mire gondolsz kerdezo!

A vizitek minden mutek utan megeesnek, nemcsak szules utan. Nekem egyaltalan nem volt ciki, hiszen sajat erdekemben neznek meg.

Az rossz, amikor bunkon viselkednek az emberrel a korhazban, de ez megint olyan, hogy nemcsak szuleskor, hanem barmilyen mutetkor megeshet. A dokitol, noverkektol fugg sok minden.

Ja, valakitol hallottam olyat, hogy vedonohoz kellett jarnia, es minden kismamat kiultetett a vedono a varakozoba, es egyesevel kerdezte mindegyiktol, hogy na, mennyit hizott? Esetleg meg be is szolt valamit a vedono, sok a kg, esetleg keves.

2009. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Pl. ezen lepődtem meg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


De most, hogy hallottam róla, már felkészültem lelkileg és igyekszem rákérdezni majd, hogy ilyen van-e és megbeszélni, hogy én nem szeretném....de ezért jó lenne tudni, hogy még van-e más is?! Jó hát azért az ember pár dologra felkészül, de ez pl. váratlan volt...

2009. febr. 4. 00:32
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt, hogy egyszer kidobtak az orvosi rendelőből. Nem volt fogadott orvosom de mindig ugyanahoz a dokihoz mentem. Egyszer ő elment két hét szabadságra és nekem problémám volt, a védőnőm azt mondta, hogy azonnal menjek el bármelyik dokihoz az Sztk-ba. Hát így tettem... Oda mentem és az épp bent lévő orvos teljesen nekemesett, hogy én mit képzelek magamról, mit keresek az ő rendelésén, semmi köze hozzám és várjam meg akihez eddig jártam és hétfőn menjek el az ő magánrendelőjébe, aki még egyszer hangsúlyozom NEM volt a fogadott orvosom. És ez szülés után még egyszer megtörtént.
2009. febr. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%
elolvastam amit ajanlottal.es igen ez ugy van,eloszor meglepodtem,de hidd el te erdekedben csinaljak.meg kell nezniuk mennyit verzel,es a gatat is.nekem ninden nap a szobamba jott egy vedono megnezte,sot egyszer ki is cserelte(de ez csak a szules utan volt,mert alig tudtam mozdulni),lefertoztelenitik.ennyi az egesz.mindenkinek csinaljak.muszaly megnezniuk.nekem nagyon aranyos vedonoim voltak,a doki s szupi volt.kulfoldon szultem,nem tudom milyenek amagyarorszagon.de szules utan,nem hiszem,hogy felizgatna valami,mert orulni fogsz a picidnek.en orultem hogy kivizsgaltak mindig,tudtam,hogyan gyogyulok.
2009. febr. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Nem értek egyet veled, de köszi a válaszodat. Ez rohadtul nem az érdekemben van ez egy régi megalázó szokás, amine semmi értelme. A viziten ne nézegessen engem senki. Négyszemközt rendben van, de viziten nem.
2009. febr. 4. 07:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!