Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasival még csak 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasival még csak 5 napja vagyok együtt és a közösségi oldalakon amiken fent van még mindig az van kint h egyedülálló akkor az mért lehet?

Figyelt kérdés
megkéne kérdeznem tőle??
2009. nov. 8. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fogja senki azonnal átírni, csak ha már teljesen biztos a kapcsolat.
2009. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pfff:D Én mondjuk 9 hónapja vagyok együtt párommal,és egyikötünk se változtatta meg :) Nem az számít hogy ott mi van kiírva.
2009. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kb havonta 1* megyek fel ezekre az oldalakra. Lehet, hogy ő is emiatt.
2009. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mi van ott? Én se gondolnám át a helyében minden nap, hogy "húúú, most összejöttem valakivel, akkor iwiwen meg kell változtatnom az adataim" ....
2009. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem sem az az első dolgom h átírjam. kivéve ha szakítok, mert akkor már fontos :)


szóval szerintem ne aggódj emiatt, az ember nem buzerálja örökké az adatlapját

2009. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én pl 3 havonta megyek fel ilyenekre, lehet hogy őt sem érdekli annyira. meg szerintem sem ettől függ az egész
2009. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én 4 hónapja vagyok együtt a párommal, és aszem egyikünk sem változtatta meg, vagyis én nem, képet sem töltöttünk fel egymásról, sőt ahhoz, hogy mit csinálsz a szabadidődben, sem azt írtam, hogy a szerelmemmel vagyok...bla bla

Életem eddigi legjobb dolga, hogy találkoztam vele , imádjuk egymást, szinte már együtt élünk!! Szal egyáltalán nem az számít, hogy mi van kiírva...soha nem is értettem az iet, például volt egy barátom, akivel összejöttem és három napra rá, elkezdte nekem mondani, hogy mi az hogy nincs közös képünk fent?? Mondom, mi van??? ÉS kajakra megkövetelte tőlem, hogy rakjak fel képet róla. Mondanom sem kell, hogy nem tartott sokáig a kapcsolat:)

20/L

2009. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!