Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen volt visszamenni...

Milyen volt visszamenni dolgozni 2-3ev utan?

Figyelt kérdés
Felek nagyon,mert nem egy alom munkahelyem volt/van. Mar terhesseg elejetol itthon vagyok kb ugy2 eve es 3 honapja. Egy boltban dolgoztam es napi 12 orakat. Nem tudom hogy lesz ezutan. Aki ennyit dolgizik- dolgozott,az hogy gondolja tovabb? Felek hogy sose fogom latni a gyerekem.

2013. máj. 21. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is 12órát dolgozom igaz nem minden nap,havi 10-11 napon pontosan.Októbertôl megyek vissza dolgozni gyes után...szeretem a munkámat,ennek ellenére nem várom az újra munkába állást,mert túl sok lesz....itthoni teendôk+munkahelyi....!Lesz szabadnapom,de az nem ugyanaz....
2013. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!