Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti szülnétek gyermeket olyan...

Ti szülnétek gyermeket olyan férfinak, aki napi szinten kockáztatja az életét a munkaköréből adódóan?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 11:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha esetleg a párom tűzoltó vagy rendőr lenne, természetesen akkor is szülnék neki gyereket.
2013. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hiszen nem az a lényeg, hogy mi a munkaköre, hanem az, hogy szeretjük egymást és szeretnénk közös gyereket.
2013. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha E.Zs-ra gondolsz, neki nem szültem volna.
2013. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendőr, tűzoltó, vagy hasonló lenne, persze, hogy szülnék neki.

Ha valóban E.Zs-ra gondolsz, neki én sem szültem volna. Egy, nem esetem a pasas :), kettő, nem azért nem, mert kockáztatja az életét, hanem azért, mert szerintem mérhetetlenül önző. Már akkor sem értettem, hogy volt szíve hónapokra elmenni az újszülött csecsemője mellöl, hogy a saját vágyait hajtva megmásszon egy hülye hegyet. A gyermeke első fél évéről meg szépen lemarad.

2013. máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Férjem kommandós (előtte katona volt), van babánk..
2013. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
11%
Az, hogy direkt kockáztatja az életét valaki, és úgy hal meg, vagy belémennek az úton, az a lényegen nem változtat sajnos. Bárkivel megtörténhet, de senki nem arra számít hogy meghal a férje...
2013. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló a gyermek születése után nem próbáltad meg rábeszélni, hogy keressen egy nyugisabb beosztást vagy megbékéltél ezzel?
2013. máj. 23. 11:38
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

A 4.- nek igaza van...

Egy rendőrnek, tűzoltónak, kommandósnak...igen. De olyannak nem, aki csak heccből kocckáztatja az életét minden nap, a családjával meg majd lesz valami....

2013. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor is szülnék neki. E.Zs.-t én is önzőnek tartom, 2 kicsi gyerek mellől ilyen veszélyes dolgokkal próbálkozni. Egyébként baj bármikor bárkivel megeshet. Szomszédunk férje egy motorbalesetben halt meg, teljesen vétlen volt, a nő pedig itt maradt két nagyon pici gyerekkel.
2013. máj. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Milyen munkakörre gondolsz? Mert pl azért szerencsére nem sok rendőr, tűzoltó hal meg. De ha katona lenne afganisztánban, és amúgy is félévente egyszer jönne haza, neki nem szülnék, bár kapcsolatot sem kezdenék vele. Minden fizikai munka életveszélyes, ha jobban belegondolunk.
2013. máj. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!