Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rendet tartó anyukák, mi a titok?

Rendet tartó anyukák, mi a titok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék én is mindig rendet látni magam körül, de képtelen vagyok a rendszerességre. Kampányszerűen csinálom a dolgokat. Amikor időm van. Nem vagyok igénytelen, tisztaság van nálunk, csak nincs rend. Tippek?

2013. máj. 24. 22:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én se tudok rendet tartani, de tudom, hogy hol rontjuk el: a kampányszerűség a hiba. Folyamatosan kell törekedni a rendre.
2013. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha,ez megnyugtat nálunk sincs rend! :D
2013. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Igen, megnyugtat, köszi!:)

Én is sejtem, hogy bennem van a hiba. Pedig szeretem a rendet.

2013. máj. 24. 22:50
 4/21 A kérdező kommentje:
Pl. most is pakolhatnám a ruhákat, de helyette itt lazulok.
2013. máj. 24. 22:53
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nálunk is állandóan rendetlenség van. Pedig egész nap pakolgatok. Ma vettem észre, hogy már automatikusan lehajolva közelítem meg a nappalit és a kislányom szobáját,hogy felkapkodjak egy-két dolgot. Tippem nincs, hogy lehetne egész nap rend.
2013. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Az egész napos rend titka: ha nem vagytok otthon :-)

Nálunk soha nincs rend, ha nem a játékokat, akkor a szemetest döntik fel.

2013. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Tényleg! Holnap el is megyünk.:) Egy-két évre...
2013. máj. 24. 23:09
 8/21 anonim ***** válasza:
Kisgyerke(ek) mellet szeirntem nincs olyan lakás, ház ahol mindig tök rend van, hacsak nincs egy cseléd aki egész na csak pakol. Szóval emiatt ne érezd rosszul magad. Késöbb ha már nem elsz ennyi dolgod a gyerekkel(gyerekekkel) akkor majd rend lesz.
2013. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

sajnos ki kell használni minden percet. :)

Nekem is van, amikor inkább lazulok, és kupi van néhány napig. De általában úgy sikerül rendet tartani, hogy ha ránézek valamire, akkor nem csak gondolkozok azon, hogy mit kéne vele csinálni, és mikor, hanem gondolkodás nélkül nekiállok. :)

2013. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Gyerek(ek) mellett max. 5 percig tart a rend nálunk is :)

Igazából úgy kéne csinálni, hogy mindent azonnal a helyére kellene rakni, akkor nem lesz kupi, de erre még sok felnőtt is képtelen, nemhogy a gyerekek! :)

Szerintem a tisztaság sokkal fontosabb, a rendcsinálás pedig elég napi 1-2x.

Mi úgy szoktuk, hogy mielőtt elmegyünk itthonról, ill. lefekvés előtt rendet rakunk, így nem a kupira érünk haza, ill. kelünk fel.

Ja és csak közvetlenül azelőtt pakolok össze, mielőtt várok valakit, így nincs idő újra kupit csinálni :))))

2013. máj. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!