Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a pharmat...

Kinek mi a véleménye a pharmatex készítményekről?

Figyelt kérdés
Több helyen olvasgattam már róla,hát eléggé meg oszlanak a vélemények,van aki dicséri és van aki nagyon sokat panaszkodik rá,hogy teherbe esett mellette,meg hogy csíp vagy ilyesmi. Én sem akarok fogamzásgátlót szedni,mert nem akarom a testemet folyamatosan hormonokkal bombázni,na meg egyszer szedtem hát jó pár +kg felszaladt gyorsan...az óvszertől meg kikészülök.szerintetek?
2013. máj. 25. 01:21
 1/6 anonim ***** válasza:

pesszárium? azért nem csak háromféle eszköz van.


Egyébként az én ismerősi körömben 3-an estek teherbe pharmatex mellett.. Szülésznőm mondta, hogy náluk eü-ben használnak egy kifejezést: "Pharmatex- baba" Szerntem ez mindent elmond

2013. máj. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokáig én sem hittem abban, hogy nem biztonságos, úgy gondoltam, hogy biztosan bénák voltak, akik mellette estek teherbe.

De persze azután velünk is megtörtént, minden gondosságunk ellenére, ráadásul éppen akkor, amikor 5,5 év után ismét elkezdtem dolgozni. Missed ab. lett a vége, mert elhalt a baba...

2013. máj. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is pharmatex hüvelytabletta használata mellett/ellenére estem teherbe. Ráadásul használat közben engem is csípett, meg páromat is. :( Én sem akartam gyógyszert szintén hízás miatt, hüvelygyűrű is hormontartalom miatt kilőve. Én pesszáriumot akartam felíratni az orvossal, de az körberöhögött, hogy minek akarok ilyen középkori módszert, és nem írta ki. :( Kár, hogy az óvszer nálatok nem járható út, mi azt használunk, meg megszakításost.

Bocs az off-ért, de ez a "pharmatex-baby" kifejezés durva. Ez alapján akkor igen nagy százalékban előfordult teherbe esés a használata mellett, csak nem ez a cél?! :O

2013. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem csípett, nem is használtuk sokat, anyukám pedig 47 évesen lett hüvelykúp mellett terhes (pedig ilyen idősen már nem egyszerű)


Nekem a dokim a hüvelygyűrűt ajánlotta. Egyébként a pesszárium mért lenne "középkori"? Csak épp az sem túl biztonságos.

2013. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na hát ahogy elnézem,tényleg nem valami biztos módszer,mi mondjuk megszakítással "védekezünk" de még nem estem teherbe 3.5 év alatt
2013. máj. 27. 09:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fogamzásgátló hormonos cucc, de a pharmatex meg:

1. kémiai szer, allergiát is kiválthat, csíp, folyik, gusztustalan

2. könnyű teherbe esni mellette


Én inkább maradok a tabinál...

2013. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!