Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mire költenéd ezt a pénzt?

Mire költenéd ezt a pénzt?

Figyelt kérdés

Ha kapnál 200 000 Ft-ot, hogy költsd ma délután magadra. Milyen boltokba mennél, mit vennél? Vagy fodrászhoz, kozmetikushoz stb. mennél?

Kitétel: csak és kizárólag magadra költheted!



2013. máj. 10. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
csak és kizárólag ruhákat/cipőket vennék, esetleg parfümöt, kencéket. eszembe se jutna fodrászhoz menni, az túl sok idő!
2013. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vennék magamnak egy Emotiv EPOC-ot, kapásból :D
2013. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Új robogó! :D
2013. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Van itt a környéken egy iszonyatosan jó kínai, elmennék oda ruhákat venni. Jól jönne pár egyszínű top (nagyon lefogytam, szóval XS-es kéne, a régiekből kifogytam) - fekete és fehér. Ezen kívül vennék 1-2 natúr színű inget és egy kockásat. Jó lenne egy fehér vagy fekete blúz is. Sosem voltam nagy szoknyás, de most kedvet kaptam hozzá, azt is vennék egyet-kettőt, testhezálló minit (de nem fehéret, az kövérítene nagyon). Shortot is jó lenne beszerezni, szintén vennék egyet-kettőt. A pénz nagy részét viszont kiegészítőkre költeném: cipőre, de leginkább ékszerekre (nem feltétlenül nagyon drágákra), régen sohasem hordtam ilyesmiket, de mostanság nagyon rákaptam. Főleg fülbevalókat vennék, szép feltűnőeket, amik a legegyszerűbb szettet is feldobják. Ezen kívül nyakláncokat, karkötőket, gyűrűket, ilyesmiket vennék, ezek nem drágák, szóval sok kijönne. Semmiképp se mennék fodrászhoz vagy kozmetikushoz! Ja igen, és elmennék a New Yorkerbe melltartóért, vagy valami olyan helyre, ahol árulnak 75 vagy 70 D-set, mert már elegem van, hogy nem bírok sehol sem ilyet találni, ahol meg igen, ott marha drága nekem. Én mindenképp ruhákra költeném, illetve csinálnék egy tervet, hogy milyenekre van szükségem, összeírnám, és olyanokat keresnék:) Jól kombinálható alapdarabokat.

Istenem, de jó is lenne. :D

2013. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom, hogy ma délután még vállalna-e kozmetikus vagy fodrász vagy fogász, de ha igen mindhárom helyre elmennék.Aztán Levi's, vennék pár farmert meg övet és inget aztán vennék valahol egy jó parfümöt és az napot a Gang sörözőben zárnám.
2013. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mennék Szentpétervárra!
2013. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Én is hasonlóakra gondoltam mint Ti. :)

A BioHair hajszalonok egyébként azonnal tudják fogadni az embert, nem kell előre bejelentkezni, én azért szeretek oda járni. :) Nem lenne rossz pár új cipő és ruha sem. De van 1-2 olyan parfüm is, amire már régóta vágyok. :)

2013. máj. 10. 15:17
 8/17 anonim válasza:

Add ide a pénzt és megmutatom :)


Am meg ennyi pénzt nehogy csak ruhára költsél már. én valami maradandót vennék. értékállóbat. eletronikai terméket mondjuk tv hifi telefon stb. esetleg sportszer, a lényeg h tartós legyen. Hiszen azt is magadra költöd.

2013. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
pont ennyi kellene most nekem egy műkörmös tanfolyamot akarok elvégezni és pont ennyibe kerül.
2013. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ilyen drága egy műkörmös tanfolyam??? Atyaég...
2013. máj. 10. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!