Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hallottatok már olyat, hogy a...

Hallottatok már olyat, hogy a dm-be vásárolhatsz pelenkát eg. Pénztári kártyára?

Figyelt kérdés

#pelenka #DM #eg.pénztár
2013. máj. 27. 13:49
1 2
 1/19 petera6 ***** válasza:
Szerintem nincs termináljuk, hanem kérsz számlát, és elszámolod ep-re. Igen, ilyen van, és nem csak a DM-nél tudod ezt megtenni. Pelenkát, cumit, stb el tudsz számolni. Nézz utána, hogy a te ep-ra mit vehetsz a babának.
2013. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen, csak ott nem fizethetsz egyből vele, hanem számlát kapsz amit vissza kell küldened az egészségpénztárnak és ők majd jóváírják...
2013. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Egészségpénztári számlára vásárolhatsz,és ha azt beküldöd,akkor kapod vissza az árát.
2013. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy így tudok vele fizetni,hogy visszautalják.És akkor mondjuk tejpépet is tudok rajta venni így?Azt nem tudjátok még hol lehet így vásárolni vele??Most hallottam erről eddig pénzre vettünk mindent..
2013. máj. 27. 13:55
 5/19 anonim ***** válasza:
Kártyára még nem sikerült DM-ben vásárolnom, ahova én járok ott nincs terminál. Számlát viszont mindenhol kérhetsz, ahol pelenkát, vagy más babaápolási terméket veszel nemcsak a DM-ben, és azt el lehet számolni egészségpénztárra.
2013. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Ez vonatkozik a bébiételekre is?jó,hogy így 7 hónap után tudom meg...
2013. máj. 27. 13:59
 7/19 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy konkrétan az az egészségpénztár aminek a tagja vagy mit enged elszámolni. Én szoktam pelenkát, cumit, cumisüveget, popsitörlőt, babakozmetikumot. Így vettük a légzésfigyelőt, a lázmérőt, stb.

Amit gyógyszertárban lehet venni azt mindent egészségpénztárra veszek, tápszert, gyógyszert, vitamint, Biogaiat, Infacolt, napvédő krémet, fürdető krémet, popsikrémet stb.

Az én pénztáramban bébiételt nem lehet elszámolni, így szerintem tejpépet sem.

2013. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
És hogyan tudom megnézni,hogy mit vásárolhatok rá?Neten nem találom.Mi is vettünk rajta c.üveget,cumit,légzésfigyelőt,tápszert de ezeket patikában és egyből lehúzták az összeget.
2013. máj. 27. 14:04
 9/19 Disi ***** válasza:
Nézd mwg az egészségpénztár honlapján hogy mit lehet elszámolni. Pelus, popsitörlő, babaápolási termékeket tuti igen, bizonyos tápszereket is, de szerintem tejpépet, bébiételt már nem. De nincs gond ha rajta van a számlán, csak annak az árát nem kapod vissza. A Tescoban, Mullerben, DM-ben kérhetsz számlát, azok általában szerződött szolgáltatók.
2013. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Keresem de nem találom... [link]
2013. máj. 27. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!