Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hallottatok már olyat, hogy a...

Hallottatok már olyat, hogy a dm-be vásárolhatsz pelenkát eg. Pénztári kártyára?

Figyelt kérdés

#pelenka #DM #eg.pénztár
2013. máj. 27. 13:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha a belinkelt oldalon bemész a GYIK-be ott van olyan kérdés, hogy mik az elszámolható termékek.
2013. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2013. máj. 27. 14:18
 13/19 A kérdező kommentje:
Átnyálaztam de pelenkát nem találtam.Írtam nekik mailt hátha válaszolnak.
2013. máj. 27. 14:28
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekünk AXA ep-kártyánk van. Amit vettünk: pelenka, popsitörlő, kéztörlő, fertőtlenítő, cumisüveg, úszópelenka, tápszer.


Tejpépet is számlára vettünk, de azt nem utalták vissza, így azt nem lehet.

Bébiételt sem lehet szerintem.

2013. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ezt elmondanátok nekem (nagyon kezdő vagyok), hogy hogy működik? Dm-ben szoktam pelust, popsitörlőt venni. Axás ep kártyánk van. Gyógyszertárban használjuk leginkább tápszerre, gyógyszerekre. Dm-ben hogy működik? Kifizetem kp-el, kérek számlát amit elküldök nekik, és utána visszaküldik a pénzt? Kb mennyi idő ez? És ha pontokat, kuponokat használok azt hogy vonják le, vagy akkor nem kuponozhatok?
2013. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kifizeted kp-val, vagy bankkártyával, kérsz számlát és visszaigényeled az egészségpénztárból a pénzt.

Meg kell nézni, hogy az egészségpénztár hogy kéri a számlát. Van olyan, hogy a te nevedre kell és rá kell íratni az azonosítódat és van olyan, amikor az ep. nevére kell a számla. Attól függ mit veszel, illetve milyen szolgáltatást veszel igénybe. Nekem egy nyomtatványt is ki kell tölteni és kb. 2 héten belül szokták utalni a pénzt. A DM-ben fel lehet a kuponokat is használni, akkor is kérhetsz számlát.

Ami a lényeg ez nemcsak a DM-ben van így. Akárhol vásárolsz kérhetsz számlát, és visszaigényelheted a pénzt.

2013. máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Hátha valakit érdekel.:)

Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy az alábbi babaápolási termékek számolhatóak el egészségpénztárunkon keresztül:



Babaőr, babafigyelő


Baba törlőkendő


Csecsemő hosszmérő


Csecsemő mérleg, mérleghez csecsemőtálca (KÖLCSÖNZÉS IS!!!)


Cumi játszó (latex, szilikon, fogszabályozós)


Cumisüveg


Cumi üvegre (latex, szilikon, fogszabályozós)


Fültisztító pálcika


Köldöktapasz


Körtefecskendő


Légzéskimaradás figyelő („bölcsőhalál jelző”)


Orrjárattisztító (kézi, elemes, porszívóhoz)


Pelenka textil és eldobható is. Kozmetikai termékek. (speciálisan csecsemők ápolásához készült „baba” jelzővel ellátott: babakrém, babaolaj, babasampon, stb.)


(számlás szolgáltatásunk igénybevételével akár TESCO, Auchan, dm, Rossmann üzletekben is)


Terpeszbetétes nadrág


Anyatejpótló speciális tápszer, tejpépek.


Bébi étel


Bébi ital


Hőmérő


Mellbimbó védő, mellbimbó kiemelő


Mellszívó (elektromos, kézi) és tartozékai


Melltartó betét


Tejgyűjtő tárolók


Anyatejszaporító tea


Ételmelegítő, és cumisüveg fertőtlenítő berendezés

2013. máj. 27. 16:43
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez nem minden EP-ben van így. Ahol én tag vagyok (MKB EP) ott pl. a bébiétel nem számolható el. Ez tuti, mert kifejezetten az el nem számolhatók között sorolják fel. Egyébként hasonló a lista.
2013. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ez az új pillér eg.pénztár.
2013. máj. 27. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!