Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb popsikenőcs?...

Melyik a jobb popsikenőcs? Sudocrem vagy Bepanten plus?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Sudocrem, mert nekünk az vált be jobban. A Bepanthent egyszer használtam és piros lett a feneke és hiába kentem vele még 3-4x nem vitte le a pirosságot. Gyenge volt. Utána használni kezdtem a Sudocremet és helyrehozta. Azóta is annál maradtunk!!
2008. okt. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sudocrem
2008. okt. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2008. okt. 13. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen a sudocrem. A bepanthen Plus nem is igazán popsikrém, de a bepanthen az igen. Viszont a sudocremet ne használd állandóan, csak tényleg akkor ha piros a posija, nem azért mer hozzászokik, hanem mert drága és igenis jó az a popsikrém is amit a gyerekorvos ír fel. (neonatorum)
2008. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak a gyerekorvos által felírt popsikenőccsel kapcsolatban. Mi neogranormont használtunk 3 hónapos koráig, utána írta fel az orvos ezt a krémet, sima gyógyszertári krém. Ez is tökéletesen bevált, de nem mindegy, hogy 1700 ft, 100 gramm krém, vagy 300 ft 200 gramm. Tudom, hogy ez nem pénz kérdése, de ha az olcsóbb is jobb, miért ne használjuk azt?

Jó babázást!

2008. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!