Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a jobb babapopsikrém?...

Melyik a jobb babapopsikrém? Neugranormon vagy Sudocrem? Eddig Sudocrémet használtunk, de most Neogranormont vettünk. Lesz olyan jó (vagy jobb) mint a Sudocrem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 15:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
off: a gyógyszertári szóba sem jöhet? ha nem miért?
2013. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

gyógyszertári popsikrém??

Off kösz inkább nem:) volt hozzá szerencsém :) a babucim hetekig szenvedett a gombával. Senkinek nem kívánom! A gyógyszertári olaj sem jött be, tiszta pötty lett a fiam bőre, lekopogom pihe puha mióta nincs olajozva.. :) :) :) kenje az a gyerekére akinek nem érzékeny bőrű a babokája:)

2013. máj. 27. 20:01
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom nagyon érzékeny bőrű, ekcémás, de a gyógyszertári krémek nekünk beváltak.


Van itthon sudo is, bephanten is és neogranormon is, és bármennyire is hülyén hangzik, de ha kipirosodik a popsija,akkor a neogranormon használ. Nekem az jött be minden téren, nem csak a babával kapcsolatban, hanem saját magamon is sokszor használom. A sudo is jó, nem mondom, a bephanten pedig tényleg védőréteget képez,ahogy a reklámban mutatják, de szerintem a neogranormon a legjobb.

2013. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is a Neogranormonra szavazok, a tubusosra. Törlőkendőből is csak azt bírja a kisfiam popsija.
2013. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Sokáig csak Sudocremet használtunk, de egyre kevésbé hozta helyre a bőrét, amikor már egy hete nem akart elmúlni a bőrpír, kipróbáltam a Neogranormont és rögtön rendbe jött. De azt tapasztalom, hogy ehhez is hozzá tud szokni (mármint a klasszikus, tubusos Neogranormonhoz), úgyhogy alapból minden pelenkázáskor a tégelyest használjuk popsikrémnek, a tubusost pedig csak akkor, ha piros. De a tégelyes is nagyon jó, ritkán kell használni a tubusost.
2013. máj. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hagytam meg pici Sudo-t, hátha kelleni fog. Kiderül majd nekünk milyen a Neo. Köszönöm a válaszokat csajok :)
2013. máj. 28. 08:49
 17/18 anonim ***** válasza:
Én nappalra a tégelyes Neogranormont használom , estére Sudot.
2013. máj. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 zabmester ***** válasza:

A Sudocrem szerintem az egyik legjobb krém, és nem csak babáknak, nem csak popsira :) Alapvetően nem is ez van ráírva, hanem hogy családi védőkrém. Nekem már régen nem pelenkás a fiam, mégis tartok itthon belőle mindig. Pattanásra, nehezen gyógyuló sebekre (főleg amik olyan helyen vannak, hogy tényleg nehezen gyógyulnak), égésre, stb.

Popsikrémként alkalmazva úgy voltam vele, hogy nem állandó jelleggel használtam. Napi szinten a gyógyszertári krém volt használatban, viszont olyan időszakokban, amikor valami kicsípte a popsit, bevetettem a Sudocremet, ami 1-2 nap alatt helyrehozta az ilyen gondokat.

Ellenben a Neogranormont nem találtam ennyire hatékonynak, volt, hogy vettem ilyet, de azt napi szinten használtuk, de amellett is ugyanúgy be kellett néha vetnem az előbbit, az ilyen tipikus popsimarós kakiktól az sem védett valami hatásosan.


Mellesleg nem az áron múlik, hogy valami mennyire jó. Tapasztalataim szerint a drága Neogranormon semmivel sem ért többet, mint az olcsó, gyógyszertári popsikrém. De épp így vagyok sok gyógyszerrel is, sőt, általában azok a legjobbak, amiket a gyógyszertárban kevernek ki.

2013. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!