Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elköltöznétek egy ekkora...

Elköltöznétek egy ekkora lakásból? Ti mekkorában laktok és hányan?

Figyelt kérdés
48 m2-es lakásban lakunk hárman. Apa, anya, kislány. Mi a nagyszobában (18 m2)alszunk éjjel, a kislányé a kisebbik szoba (14 m2). Ti spórolnátok azért több évig hogy 1+2 félszobás saját hálósba költözzetek? (Több gyermekünk már nem lesz, tehát esetleges költözés csak a plusz háló miatt lenne.)
2013. máj. 29. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri, ha jól értem nincs nappalitok. Mi egy 2+1 félszobásban élünk. Az egyik nagy a nappali, a másik a gyereké. A félszoba a mienk.
2013. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha jól érzitek magatokat ott, akkor minek költözni? :) Férjemék 56 nm-en laktak, hárman voltak fiúk testvérek, és mi is kb akkorában, mi is 3-an vagyunk tesók. Ha van hová kimenni szabadba, és nem érzed zsúfoltnak, akkor nem érdemes azért koplalni hogy egy kicsit nagyobba költözzetek.
2013. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, ha van reális esélye annak, h össze tudjuk rakni a nagyobb lakásra a pénzt, spórolnék akár évekig is.
2013. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Biztos, hogy mennék onnan ez nagyon pici 3 embernek, minimum 4 külön szoba kéne (hogy ebből mennyi a fél szoba szinte mindegy)
2013. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Nekünk 3+1 félszobás a lakásunk, két fiunk van, tervezzük a 3. babát!

Én igen, spórolnék!

2013. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van kilátásotok rá, hogy eltudtok egy idő után költözni, akkor spóroljatok. Később szerintem, ha nagyobb lesz a gyerek, praktikusabb, ha van nektek is külön szobátok, és van külön nappali. Nálunk 1+3 szoba van.
2013. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
6. vagyok, bocsánat, lemaradt, hogy 3an lakunk itt.
2013. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát függ attól hogy van e reális esély rá tehát tudtok e annyit spórolni rövidebb idő alatt hogy tovább költözzetek vagy nagyon sokáig kellene ehhez "meghúzni" a nadrágszíjat. Mert ha ez utóbbi akkor inkább élnék jól átlagosan ekkora lakásban mint hogy hosszú évekig (évtizedig is akár) spórolok kuporgatok , így addig tényleg se külön program vagy nyaralás vagy ilyen plusz kiadások-hogy aztán egy fél szobával több legyen..

Nyilván ha viszonylag beláthatóbb időn belül sikerülne a spórolás és vásárlás akkor belevágnék, de ha nem akkor nekem többet jelentene a sok közös élmény és az hogy nem állítom élére a forintot.

2013. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8 as vagyok az lemaradt hogy mi 82 nm en élünk egy normál nappali 2 normál méretű szoba ( 2 fiunk és 2 lányunk van/lesz) és egy fél szoba(ez a mi hálónk)- és most születik a negyedik babánk nekünk ez így teljesen jó, jó elosztású, ügyes tárolás, és életemet nem kívánom egész napos takarítással tölteni:)
2013. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Van nappalink, de az ugyebár háló is egyben nekünk éjszakára (kihúzhatós ággyal).
2013. máj. 29. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!