Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom ez legyen legnagyobb...

Tudom ez legyen legnagyobb bajom, de elmondjuk a családnak barátoknak ismerősöknek a születendő babánk nevét vagy ne?

Figyelt kérdés

Viszonylag sokan vagyunk terhesek mostanság (pár hét, max. 1-2 hó eltéréssel) köztük a sógornőm is akit nem kedvelek(ő se engem úgyhogy ez kölcsönös).Nem akarom elmondani a nevet mert félek hogy "lenyúlják" tudom, nincs levédve egy név se mindenki azt ad amit akar- de mégis nagyon rosszul esne. És tudom hogy képes direkt megtenni hogy azt adja.

Viszont másik oldalról meg nem szeretném ha vki adja utána mi adjuk akkor meg úgy jön le mintha mi nyúltuk volna le, így lehet mégis inkább előbb el kellene mondani.

Már arra is gondoltam mondunk valami tök mást mint amit tervezünk.


2013. máj. 31. 10:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyebkent mar meg is valaszoltad a sajat kerdesedet. Ne tedd, mert lenyulja.
2013. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!