Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedül gyermeket nevelő...

Egyedül gyermeket nevelő anyukák, mennyi pénzből gazdálkodtok egy hónapban? Hogyan osztjátok be? Hány gyermeket neveltek?

Figyelt kérdés
Hamarosan "egyedülálló" anyuka leszek, egy pici babánk van 7 hónapos, és érdekelne, ti hogyan csináljátok?
2009. okt. 7. 06:20
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

3 gyerekem van.Gyed+családi pótlék+családom.Apukáktól(2db.)nem kapok semmit,sajnos a gyerekek se sokat.A tartalékomat feléltem a terhesség alatt,mert nem dolgozhattam.Lassan vissza kell mennem dolgozni,csak pár napot egy héten.Remélem,hogy a mama bírni fogja a kicsit,mert a bölcsi ára elvinné a keresetet.

A pénz beosztásánál.

1.csekkek.Nincs sehol tartozásom.

2.babának kaja,pelenka(6 hónapos).

3.nagyok,osztálypénz stb.Higiéniai dolgok.

4.étel.Megnézem,hogy hol akciós a hús,veszek többet lefagyasztom.

Nem így gondoltam én az életemet,nagy szerelem volt a kicsim apjával,miatta váltam el 16 év után.3 évig voltunk együtt,aztán terhesség elején lelépett.A baba sem kell neki.

2009. okt. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem lehet könnyű! Nekem kb. 130000 forint lesz egy hónapra. Nem tudom mire lesz elég.
2009. okt. 7. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Szia!Úgy néz ki én is egyedülálló anyuka leszek.Az én kislányom 16 hónapos és már nem élek a férjemmel,ilyen "levegőben lóg" a kapcsolatunk.Várom,hogy megkomolyodjon.Én a gyed+ családi + segély(6000ft)élek.Ez össz kb.90e.ft.Sőt a férjem visz el tőlem pénzt,mert nem keres eleget.
2009. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
huhh.... annyiból mévészet lehet megélni. Köszönöm!
2009. okt. 8. 09:59
 5/5 A kérdező kommentje:
...művészet... :-)
2009. okt. 8. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!