Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig megfogadom, hogy nem leszek kibukva, ha esetleg megjön, és tényleg úgy érzem úgy állok hozzá, hogy nem fogok kibukni, de mégis mikor megjön kivagyok?

Figyelt kérdés
Ma reggel megjött görcsök, hányinger, rosszullét kíséretében, és tökre kivagyok!Pedig igyekeztem nem reménykedni, nem rá gondolni, azt mondani, hogy ha megjön, hát megjön, most mégis legszívesebben kirohannék a világból és zokognék, csak zokognék egész nap!!!
2009. okt. 7. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem nem értettem félre, de babát szeretnétek ugye?

2009. okt. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen, babát szeretnénk, bocsi ha rosszul fogalmaztam...

csak kicsit kibuktam reggel, ez van, jobban leszek...

2009. okt. 7. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert nagyon szeretnéd a babát. Ismerős ez az érzés.

Azt mondják, akkor jön össze legjobban, ha nem görcsölsz vele. De hogyne gondolnál rá, hiszen babát szeretnél! Szerintem nyugodtan sírj egyet, aztán tereld el a gondolataidat valami mással. Attól, hogy most nem jött össze, még nincs semmi baj. Előbb-utóbb sikerülni fog. Szurkolok neked.

2009. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Próbál megnyugodni, tudom ez elég közhely, de írok egy igaz történetet. Sógornőm barátnőjéről szól. Nagyon akartak babát már évek óta, de sehogy sem jött össze. Szegény volt petevezeték átfújáson is h hátha már az a baj, majd hetente jártak dokihoz, kiderült h a férjénél se smakkolnak a dolgok, lusták a fiúk. Na ekkor totál elkeseredtek, már az inszemináció ideje is megvolt, meg minden. Elmentek tök beparázva és a vizsgálóban mondta a doki h valami nem stimmel azaz stimmel! Gyors uh vizsgálat és a petezsák ott virított a képernyőn. A furcsa h mindig megjött neki rendesen. A doki azt mondta a para miatt jött meg neki. Hétfőn született meg a kis csajszi, Eszti, 53cm és 3250g, császáros lett mert azért rakoncátlan volt és farosan akart megszületni. Szóval nem add fel, próbálj lazítani kicsit, lesz kisbabád :) Én mától szurkolok neked! Remélem tudtam kis reményt adni.
2009. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nagyon nagyon köszönöm a kedves szavakat és igen, tudtatok segíteni:)összeszedem magam és újult erővel állok/állunk neki ennek a hónapnak:)KÖSZÖNÖM!!!

tényleg nagyon sokat tud segíteni ilyenkor pár kedves szó:)

2009. okt. 7. 22:51
 6/6 anonim ***** válasza:

19:18-as vagyok.

Örülök :)

2009. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!