Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy baba elveszté...

Hogyan lehet egy baba elvesztését feldolgozni?

Figyelt kérdés
3 hónapja vesztettük el a babánkat, előtte volt már egy vetélésem is. Beleőrülök, annyira szerettem volna egy kisbabát. De semmi lelki erőm ahhoz, hogy újra kezdjem. Rettegek, hogy újra megtörténik. Túl lehet ezen valahogy jutni? Vagy emiatt az érzés miatt lemondhatok a babáról? Enyhül ez annyira valamikor, hogy újra merjem kezdeni?
2013. jún. 8. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Hogy pontosan hogyan lehet, nem tudom megmondani. Erősnek kell lenni! 6 babámat vesztettem el, de sohasem adtam fel, mindig reméltem, hogy többet velem nem történet meg, aztán mégis, újra meg újra. De akkor sem adtam fel! A mai napig sírok ha azokra az évekre gondolok.. De mindig eszembe jut, mi lett volna ha feladom, és gyenge vagyok, összetörök, és többé nem próbálom meg. Akkor biztos nem rohangálna körülöttem 2 örökmozgó csajszi! Egyszóval kitartást és remélem 1-2 éven belül te is babázni fogsz! Fel a fejjel!
2013. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Részvétem mindkettőtök számára! Sajnos nem tudom hogyan lehet ezen túljutni, szerencsére velem ilyen nem történt. De én is kitartást kívánok neked!


Kedves előző válaszló, tudom, hogy nem illik kérdezősködni, de szabad megkérdeznem, hogy mégis mi történt, hogy ennyi kisangyalka hagyott el titeket?:(

2013. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem. Teljesen sehogy és soha. Idővel könnyebb lesz, és majd ritkábban gondolsz rá, kevésbbé fog fájni, de teljesen elfelejteni feldolgozni nem lehet. Az élet visszont ha nehezen és fájdalmasan is de megy tovább. Amit ránk mér az élet ki kell bírnunk és tovább kell mennünk. Gyászold meg a kicsit, addig ameddig csak szükséges. Ne folyts el semmilyen érzelmet. Legyél dühös sírj ordítsd add ki magadból a fájdalmat. Ha a gyászon túl vagy akkor majd érezni fogod hogy eljött az idő. Kitartást és sok erőt neked.
2013. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!