Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmennétek igy esküvőre?

Elmennétek igy esküvőre?

Figyelt kérdés
1 éves lesz a lányunk vidékre kellene menni szombaton 2re és haza másnap jönnénk.egész nap és éjjel anyósommal lenne mert anyuék is hivatalosak.Rendszeresen van vele pár órát. Jól elvan vele de ott még nem aludt. Nem sok idő ez? Egész nap nem lennénk vele,este nem mi fektetnénk stb. Én anyumnál aludt már de akkor mi fektettük és utána indultunk. Ott van panzió szoba foglalva de akkor 8 kor ottkéne hagyni a bulit és menni aludni annak meg semmi értelme.
2013. jún. 12. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Mi most hétvégén voltunk így. Lányom 11 hós, még soha nem alaudt nélkülünk. Anyósomat kb 5x latta eddig, mert messze laknak. Anyósom ide jött és nagyon jól elvoltak. Pont annyi idöre voltunk mint ti.
2013. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szeritnem nem lesz gond vele. Ha jól elvan a nagyival máskor is akkor most sme lesz gond valószinüleg. Én elmennék a helyetekben.
2013. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én előtte biztos kipróbálnám egyszer, hogy hogyan viseli.
2013. jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még, ha nem is a legjobban viseli, akkor sem lesz trauma neki, nagyinál lesz, nem bébiszitternél. Szóval biztos nagyon vigyáz majd rá. Elmennék.
2013. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi elvittük az egy éves gyerekünk egy vidéki esküvőre. Nagyon élvezte a sok rokon gyereket, zenét, látnivalót (még a tűzijátéktól sem félt). Kétszer elvonultam megszoptatni. Hajnali 2-ig volt fent, aztán elaludt a babakocsiban, onnan sikerült áttelepíteni az autóba, ahol hazáig aludt. Másnap visszatértünk a napirendjéhez.
2013. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
próbáld ki egyszer előtte. ha nem megy, esetleg anyós nem mehetne veletek, csak "pesztrálni"? nem az eskire, csak a szállásra (természetesen az anyós költségét fizetitek - ezt csak azért írom, ha esetleg ti a pár vendégei vagytok)
2013. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem elmegyünk akkor. Hát én igy nem merem hogy hajnalig fent legyen és ne a megszokott rendben aludjon,mert kitudja hogy sűlne el. Anyósomnak meg kényelmesebb lenne ha otthon vigyázna rá nem egy panzióban.Amugy nem rossz ötlet.
2013. jún. 12. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!