Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még más is, aki rajtam...

Van még más is, aki rajtam kívül úgy gondolja, hogy hangos zene mellett nem tud teljesen nyugodtan aludni egy baba?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 14:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%

10es válaszoló vagyok, ha már az értő olvasásnál tartunk, nem én hagytam az autóban, hanem ENGEM.


egy étteremnek általában van saját parkolója, nyugodtan be lehet tenni az autóba a babát aludni.

Nálunk pl. sosem volt szokás az esküvőkön sugárba hányni, pedig mi is fiatalon házasodtunk (nem régen, tavaly), de tudták magukat moderálni a haverok is...


ha mindentől óvjátok a gyereket, az neki sem jó. Ennek ellenére, aki akar, maradjon vele otthon, az 1-2 hónaposnál még talán érthető is ez a magyarázat.

Nálunk is volt vagy 20 gyerek, ebből 5 3éven aluli, simán aludtak kinn a kocsiban. Én sem azt mondom, hogy hajnali 4-5ig ott kell szórakozni a szülőknek...

2013. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hát ez nálunk sem divat, nem volt se üvöltő zene, se visító tömeg, se hányás.:) Őszintén szólva, még nem is voltam olyan esküvőn.
2013. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
52%
nem,a 10-es a parkolóban hagyta a gyerkőcöt, ő meg bent mulatott hangos zene mellett az étteremben, szigorúan zárt ajtók mögött, tehát nem is látta, h mit csinál a baba v esetleg vele mit csinálnak és nem is hallhatta, ha sír. hát én így nem is tudnék szórakozni, akkor inkább hazamegyek vele, mert nekem ez nem kikapcsolódás. szerintem nem mártírság odafigyelni egy gyerekre, ha már vállaltuk...
2013. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
52%

23. vagyok. bocs, uátna olvastalak 21-es


én nem egy olyan esküvőn voltam a 20-as éveimben, ahol hányás, hangoskodás, kakaskodás, felnőtt matt részeg emberek csitítása is szerepelt a repertoáron. biztos van másmilyen is, de ezt előre nem lehet megjósolni, h vki be fog-e rúgni iszonyatos módon és nem köt-e bele xy-ba a 10 évvel azelőtti sérelmeiért :-(

2013. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem tudom ki pontoz, de én nem!:)

Nem tudom, én nem gondolom,hogy mártírkodás,hogy ha lagziról van szó, és nem tudok gyerekpásztort keríteni, akkor azt mondom,hogy nem megyek! Szerencsére nem kell állandóan a négy fal között ülnünk, ezért annyira nem élem meg rosszul,hogy ha nem tudok elmenni!

Engem is zavarna, ha egy 5 fős, hangosan "ordítozós" zenekartól x méterre kellene aludnom, úgy vagyok vele,hogy akkor a gyereket is csak zavarja.

2013. jún. 18. 06:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!