Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még más is, aki rajtam...

Van még más is, aki rajtam kívül úgy gondolja, hogy hangos zene mellett nem tud teljesen nyugodtan aludni egy baba?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 14:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most az a kérdés, hogy rendszeresen így aludni tud-e nyugodtan? Erre a válasz: szerintem nem.

De ha a példáidat veszem, bizony ha álmos egy baba, akkor hangos zene mellett nyugodtan elalszik egy lagziban is, meg ha építkeznek és mennek a hangos gépek. Mi is elvittük lagziba 9 hónaposan a fiamat, mert a tesóm esküvője volt, mindenki ott volt, nem tudtuk volna kire hagyni. Elaludt a babakocsiban, és szólt mellette a zene. Meg se rezdült. Nyilván nem lesz belőle rendszer, de ha úgy hozza az élet, ez egy hasznos dolog, ha zajban is jól alszik. Se előtte, se azóta nem volt hasonló szituáció. Gondolom, nem alhat annyira pihentetően, mint csendben a saját ágyában.

2013. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
64%
szerintemmeg pár hónaposan vigye haza éjfél után az anyuka vagy a nagyi vagy vki, aki amúgy is hamarabb kidől és maradjon vele otthon. én nem merném autóban hagyni egyáltalán, még ha lepontoztok is. mondjuk véleményekre volt kíváncsi a kérdező és az enyém is az, de mindegy :)
2013. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez totál babafüggő. Az én kisfiam képtelen lenne aludni ilyen helyen, viszont a barátnőm kislányát csak leteszik és alszik is. Komolyan, ha a kiságyát kilopnák alóla, arra sem ébredne fel :) Az anyuka dolga ismernie a babáját és e szerint mérlegelni (normális esetben), kívűlálló ezt ne akarja már megítélni.
2013. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
51%
akkor csak én vagyok ilyen fura, de én a legtombolóbb fiatalaságomban is furán éreztem magam, ha baba mellett szórakoztam, értsd ittam, kiabáltam, cigiztem, mások meg sugárban rókáztak. lehet, h a babának mindegy, de nekem sdose volt az. szerintem egy babának késő éjjel nincsen helye egy buliban. lehet, h ő nyugodtan alszik a kocsiban, csak hát tőle 5 méterre meg részegen ordítoznak meg üveget törnek, hacsak nem megállapodott harmincasok házasodnak, de az én lagziélményeim 80%-ába nem passzolt volna egy párhónapos csecsemő, akármilyen nyugodt is...
2013. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
51%

Egyetértek az utolsóval. Nekem is van kis gyerekem (3 is) és szórakozni is szoktam, megoldjuk hogy vagy én megyek a barátnőimhez -nyilván már nem a discóban nyomjuk...vagy ő megy a barátaival vagy ha esküvőre hívnak akkor mivel nincs nagyszülő - ezért segítséget hívunk arra az 1-2 alkalomra amennyi esküvő egy évben van...

Szerintem évi egy két alkalommal sem való gyerek hajnali 2 kor egy hangos zenés buliba. És ez nem mártírkodás egyszerűen így érzem és gondolom. Nem, nem fog belehalni ha egyszer nem alussza ki magát az is igaz, de nem fogom ilyesminek kitenni ha nem muszáj.

Én szórakozok így is amennyit kell és amennyi belefér ,nem vonom meg magamtól a szórakozást, ők meg olyankor nyugodtan alszanak otthon a saját ágyukban.

Szórakozunk még eleget majd együtt.

2013. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
51%
15 vagyok kimaradt egy szó tehát megoldjuk a FÉRJEMMEL a szórakozást én megyek aztán ő ezt akartam írni,
2013. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
11. vagyok. Azt elfejetettem írni, hogy mi sem maradtunk végig, még éjfél körül eljöttünk. A kocsiban is végig aludt, és csak átraktam a kiságyba. Azt nem mondom, hogy nem lett volna mindenkinek jobb, ha nincs ott a baba, de ebben a helyzetben így tudtuk megoldani.
2013. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
53%
12-es! Ki hagyta autóban? Babakocsiról van szó:)
2013. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

a 10-es válaszoló hagyta az autóban:


"ráadásul nem a hangfal mellett alszik a baba, hanem kinn a kocsiban, ahol jobb esetben picit van lenn az ablak, de az étterem ajtaja csukva, babán esetleg sapka..."


nyilván nem a babakocsi ablaka volt résnyire lehúzva, hanem az autóé. ezért kellett rá a sapka is. értő olvasás :))

2013. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ja, jó, már azt hittem, azt értitek félre, amit én írtam...:)
2013. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!