Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig használtátok a mózes...

Meddig használtátok a mózes után a sport részét a babakocsinak? Mikor vettetek könnyebb, összecsukható kocsit?

Figyelt kérdés
14 hónapos a babám,a sport részét használjuk a kocsinak,de írtó nehéz,eszembe jutott,hogy vehetnénk valami kisebb,összecsukható kocsit. Vagy pénz kidobás,jó a sport rész is?
2013. jún. 15. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi elöször vettünk egy kombi babakocsit, 7 hós korig használtam a mózest, majd onnantól a sprot részt. 12 kg a babakocsi, és szét kell szedni, hogy beférjen az autóba.

ìgy 1 éves korában meguntam az autóba be-ki raosgatást, így vettünk egy könnyebb buggyt. Mi sokat utazunk hosszúhétvégékre is, így olyan kellett ahol aludni is tud...

A nagy maradt a lépcsöházban, a kicsi meg az autóban. ìgy ha a faluban használtam akkor továbbra is a nagyot, ha autóval megyünk akkor a kicsit.


Most a második gyereknél is így csináljuk.

2013. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is kb. 1 éves korában vettünk egy könnyű, esernyőre csukható sport kocsit. Én tömegközlekedtem is vele, úgyhogy így sokkal könnyebb volt, bár egy magas padlós buszra így sem tudtam egyedül feltenni. Viszont bármilyen lépcsőn fel-le tudtam vinni, ezt egy nagyobb kocsival biztos nem tudtam volna megcsinálni. És a kocsiba is könnyebben befér a kicsi.
2013. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

ez milyen?

2013. jún. 15. 14:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Oyan 6 hónapos korig hazsnáltuk a mózest, utána kb 8-9 hós koráig a hordozóba raktuk és 9 hós korától 1 éves korig használtuk a sport rész, mi utána már nem használtunk babakocsit.
2013. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te tudod milyen a babád. Ha sokszor,sokat alszik levegőn akkor olyat ami dönthető ha inkább a nézelődős akkor lehet ülő babakocsi. 8hónapos a kicsim és 3 hónapos koráig használtunk mózes részével a nagy babakocsit (19kg), majd vettem egy kisebb sportbabakocsit azóta azt használjuk. A nagyot elő se vettem azóta :) Jövő nyárára tervezek ilyesmi babakocsit venni amit belinkeltél,hogy mennyit veszem majd elő azt nem tudom :)
2013. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. SZóval a sportkocsink 8 kg. Amit írtam ,hogy majd vennék az meg ilyen szaladgálós :) 1,2 kg. Jól hangzik nem ? :)


[link]

2013. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
(poén volt :) )
2013. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!