Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért gyilkos az aki elveteti...

Miért gyilkos az aki elveteti a gyerekét?

Figyelt kérdés
Tudom kemény kérdés, de csak azt olvasom hogyha valaki elveteti és nem hobbiból, hanem mert muszáj akkor lenézik? Elmondom a saját példámat. 1 éve voltam együtt a párommal, és nagyon akartunk babát. Majd összejött, és elhagyott mert szerinte mi nem illünk össze, és szeretné ha elvetetném. Na ilyenkor én vagyok a szemét, meg a hibás? Én egyedül nem tudok egy gyereket felnevelni akárhogy szeretném.
2009. okt. 12. 16:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
95%

Egyedül nevelek hármat!A teljesen egészséges gyerekemet akarták elvenni,mert betegnek látták!Sok helyen voltam vele,megtartottam,ma 16 éves.A nővéremnek meg kellett szülnie egy beteg babát,mert nem vették észre.Azt az abortuszt megértettem volna!

Megértem még azokat,akik védekezés mellett esnek teherbe,betegség miatt nem hordhatják ki.

Kedves kérdező!Szerintem neked nem volt szükséged egy babára!

Lehet lepontozni!

2009. okt. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
22%
Jaj, de utálom ezeket a lehet lepontozni-válaszolókat! Miért gyilkos? Mert már él, dobog a szíve, ha tetszik, ha nem. Nézz meg egy méhen belüli videót.
2009. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!