Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Türelmes anyukának tartod magad?

Türelmes anyukának tartod magad?

Figyelt kérdés

Én sajnos nem... :( Olyan jó lenne a hisztijeivel a lányom, és a " nyávogásával " nem húzna fel gyorsan, hanem türelmes maradnék, mint akinek egyik fülén be, másikon ki :)

Na persze ilyenkor csak magamban mérgeskedek, neki igyekszem nem mutatni, hogy megint sikerült felhúzni, de sajnos be kell látnom, hogy nem igazán vagyok egy türelmes típus. Talán ha megnyugszom, hogy találok munkát (gyed alatt megszűnt), kicsit nyugodtabb leszek...

Ti türelmes típusok vagytok?


2013. jún. 22. 08:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem 9 éves a lányom, kiskorában semmi gond nem volt, soha nem voltam ideges, még ha sírt akkor sem, mostanában viszont jön a kamaszkor lassan vagy mi, de úgy fel tud húzni az állandó ellenkezésével, hogy rövid időn belül kiabálok...szörnyű vagyok. :(
2013. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem. Illetve messze nem annyira amennyire szeretném.
2013. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
Egyátalán nem ezért mikor megszületett a ma már 2 éves fiam eldöntöttem tuti nem lesz sok gyerekem,mint kisebb koromban terveztem.leven,szófogadatlan,hisztis,dacos.Bár ez abból is fakad,hogy az anyagiakkal nem jól állunk,és sok munka lesz egyenesbe hozni a dolgot,ezért is vagyok feszült.
2013. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kétéves Kos kislányom van, dacos. Rájöttem, semmit nem ér, ha kap egy taslit, vagy kiabálok vele, letudja, h "anya ilyenkor ilyen". Kifejezetten szép napjaink vannak, amikor reikizek,meditálok,fogalmam sincs miért. A MgB6 nálam is mindennapos, de a meditálás felülmúlja a hatást. A lánykám is kisimultabb ilyenkor.
2013. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Általában igen, ha százszor megkérdezi, hogy "mi ez?", százszor válaszolok. Néha a hisztiknél is egész jól bírom. De ha rossz napom van, akkor bizony rögtön felhúzom magam én is, bár a hisztit félvállról veszem, az nem zavar. Inkább azon borulok ki, ha nem akar enni, vagy vmi hülyeséget csinál.
2013. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!