Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan popsi törlő, amit...

Van olyan popsi törlő, amit le lehet húzni a wc-n?

Figyelt kérdés
Nem a nedves wc papírra gondolok, mert az egy kalap szar, ráadásul előfordult, hogy irritációt okozott, rendes popsi törlő érdekelne. Régebben egy reggeli babaműsorban mondta egy orvos, hogy ilyet tanácsos választani, hát nem tudom, csak én vagyok vaksi, de én eddig csak olyat láttam, amit nem lehet lehúzni.
2009. okt. 13. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nedves WCpapírt lehet csak lehúzni, ezért WC papír. de ebből is több fajta létezik. Mi a DMben szoktunk venni sensitivet, nekünk bevált.
2009. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs. A WC papírt lehet csak lehúzi. Lehúzhatod, de eldugultok egy idő után vagy ti vagy az egész ház.
2009. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én napi 1-2-t lehúzok (kisfiamnál használom). Nem többet. Ettől még nem lesz sztem dugulás. Sokat nem szabad egyszerre, a wc papír is eldugíthat ha egyszerre sokat húz le az ember.
2009. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De egyébként mi a különbség? Mert a zewa nedves wc papír vastagabb is sokkal, meg még mintás is, hogy-hogy az nem dugítja el, ha egy vékony popsitörlő igen?
2009. okt. 13. 13:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is lehúzok napi egy kettőt, én speciel gabit használok a lányomnál. Szerintem is vastagabb néhány nedves wc papír. Nekünk a másfél év alatt még nem okozott dugulást.
2009. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!