Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyaként, a...

Egyedülálló anyaként, a megpróbáltatások miatt, egyszerűen képtelenné váltam arra, hogy vágyjak a szexre. Fog ez változni és mikor? Mással is van ilyen?

Figyelt kérdés
Sosem volt gondom a szexszel, élveztem is, egészen addig amíg teherbe nem estem egy férfitól akit bolondulásig szerettem, és akit azóta sem láttunk, de távolétében és azóta is mindent megtett azért, hogy nekem nehéz legyen, nemhogy bármiben is segítene. Teljesen saját erőtlen erőmből nevelem, tartom el a gyereket, a szülésem is nagyon nehéz volt, ő sehol sem volt, nem is hívot akkor sem, utána sem, semmi. Annyira sok volt ez nekem emberileg, hogy egyszerűen mintha megundorodtam volna a szextől. Nagyon vágynék csókra is és ölelésre főleg, arra, hogy támaszkodhassak egy férfira, de egyszerűen ezen felül, a szexnek akár a gondolatára is görcsben vagyok, valahogy úgy fogom fel akaratlanul, hogy egy férfi "kiéli" magát rajtam, míg nekem az embertelen fájdalmat, kínlódást és megaláztatást szánja. Egyszerűen ez a kép él bennem, akármilyen férfiról is legyen szó. Borzasztóan szenvedek ettől, nagyon egyedül is érzem magam, de egyszerűen nem tudok ebből kilépni. Hogyan lépjek tovább, mit csináljak? Van esetleg más anyuka is rajtam kívül aki hasonlóan érez? Esetleg olyan is akit nem hagyott el a párja, csak pl. nagyon fájt a szülés és emiatt "fél" a szextől?
2013. jún. 23. 13:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Egy éves elmúlt a kisfiam és majd két éve, vagyis a teherbeesésem óta "nem láttam" férfit.
2013. jún. 23. 13:16
 2/8 anonim ***** válasza:

kis türelem,és az idő megfogja oldani ezt a gondodat is,

fogsz te még jókat kufircolni,légy nyugodtan,

2013. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De most van neked valakid??
2013. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd, egy jóféle pszichológussal beszélgess el. Komolyan mondom, segítene. Itt már nem csak arról van szó, hogy eleged lett a férfiakból, ez ennél kicsivel több. A babával milyen a viszonyod? Helyileg hol laksz. Jó lenne ha kicsit kimozdulnál. Ha van kedved s szereted járja el sétálni a gyerekkel. Nekem is van egy 14 hónapos fiam, most próbálgatja magát, szeret kint lenni. Nyiss emberek felé. Azért kérdeztem, hogy helyileg hol laksz mert ha nincs kivel akár velem és a fiammal is eljöhetnél néha sétálni.
2013. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sokat vagyunk emberek között is, kirándulunk is, sétálunk is, sokféle programunk van. Nem ezzel van a baj. De férfinek egyszerűen a közelébe se nagyon tudok, "akarok" menni, pedig sokszor nagyon hiányzik egy férfi közelsége, mégsem tudok nyitni. Külföldön vagyunk, idegen nyelven gagyogva nem hinném, hogy nagyon eredményes lenne a pszichológus segítsége sem. A gyerekkel elméletileg jó a viszonyom, de azért én érzem, hogy kevesebb mindennapi gonddal, nehézséggel lehetne ez jóval jobb is, és ez is persze eléggé bánt. Ő jókedvű kisgyerek. És persze igen, attól is tartok, hogy egy ilyen férfiképpel ami él bennem, hogyan fogom tudni őt magát nevelni, de ez még talán nem egészen mostani probléma.
2013. jún. 23. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha rádtalál a szerelem mindent kívánni fogsz amit csak lehet!!! :)
2013. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is segíthet egy pszichológus! Ne szégyellj segítséget kérni!!!! Sok erőt Neked! :)
2013. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Melyik országban élsz most egyébként?

2013. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!